فوتبالویژه

درگیری فیزیکی پیکه با برادر شکیرا + عکس

پایگاه خبری فوتبالی – جرارد پیکه مدافع سابق بارسلونا برای اولین بار پس از جدایی از شکیرا به میامی سفر کرد تا با فرزندانش ملاقات کند که نگاه های زیادی از جانب خبرنگاران و دوربین هایشان به این سفر جلب شد.

به گزارش فوتبالی، پیکه در یک هتل مجلل اقامت گزید تا در کنار فرزندانش به استخر برود و تصاویری از او در حال پیتزا خوردن و خندیدن در کنار بچه هایش منتشر شد. حالا اما اخباری در مورد درگیری فیزیکی پیکه با برادر همسر سابقش یعنی تونینو مبارک منتشر شده است.

ورونیکا باستوس خبرنگار اسپانیایی در مورد این درگیری فیزیکی گفته است:” خبر داغ آخر هفته این است که شکیرا درگیری لفظی شدیدی با همسر سابقش داشته است و این درگیری به جاهای باریکی کشیده شده است و تونینو، برادر خواننده کلمبیایی برای دفاع از خواهرش به پیکه حمله فیزیکی کرده است.”

باستوس گزارش داده است که این درگیری فیزیکی با مداخله ماموران امنیتی به پایان رسیده است. وی اظهار داشت :” شایعات می گویند که پلیس مجبور شده تا مداخله کند تا درگیری ادامه پیدا نکند. البته در حال حاضر در این زمینه گزارش پزشکی به دست ما نرسیده است و گزارش رسمی در این باره ارائه نداشته است.”

پیکه برای پیتزا خوردن به همراه فرزندانش به پیتزا فروشی “لا لجندا” رفته بود. این پیتزافروشی تصاویر زیادی از باشگاه ناپولی و مارادونا را در دیوارهایش آویزان کرده است و بدین ترتیب پیکه در یک رستوران کاملا فوتبالی شام خورده است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا