سلبریتی هاویژه

جروبحث تند رونالدو و جورجینا در مکان عمومی!

این روزها شایعات و گمانه‌زنی‌های زیادی درمورد آینده کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز به گوش می‌رسد و شنیده می‌شود که رابطه آن‌ها حسابی متلاطم و آشفته است!

وقت صبح- در این میان خبری از جروبحث تند این زوج جنجالی در مکانی عمومی و در شرایطی که در حال سوار شدن بر هواپیما بودند منتشر شده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح،این درحالی است که از زمان انتقال کریس رونالدو به باشگاه النصر عربستان، گمانه‌زنی‌های درمورد اختلافات احتمالی میان این زوج مشهور مطرح است.

اخیرا رسانه های پرتغالی، با تایید این گزارش‌ها به این نکته اشاره کرده‌اند که کریستیانو رونالدو از دست همسر اسپانیایی- آرژانتینی اش خسته شده و شواهد و قراین نیز این خبر را تایید می‌کنند.

جروبحث تند رونالدو و جورجینا در مکان عمومی!

حالا یک شاهد عینی در تماس با آبل پلانیس، یک خبرنگار اسپانیایی از هر آنچه بین این زوج، درست قبل از سوارشدن به هواپیما رخ داده و یک جرو بحث تمام عیار بوده، گفته:« آن‌ها قبل از سوار شدن به هواپیما با صدای بلند فریاد می‌زدند.»

در روزهای اخیر رسانه‌های مختلفی از جمله ال فوتبولرو اعلام کرده‌اند که رونالدو از رفتارهای جورجینا خسته شده و معتقد است که جورجینا به شدت خودخواه و خودمحور است و گویا حتی با دوستانش نیز رفتارهای نامناسبی دارد.

«لئو کایرو»، یکی از دوستان مادر رونالدو نیز به تازگی درمورد رابطه رونالدو و جورجینا گفته:« چند ماهی هست که می گویم آن‌ها ارتباط خوبی ندارند و احتمالا از هم جدا خواهند شد.

رونالدو از دست جورجینا خسته شده و هیچ جشن ازدواجی در پیش رو نخواهد بود.»

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا