سلبریتی هاویژه

عکس/ جورجینا همسر کریستین رونالدو قبل از این که معروف شود

عکس جالبی از جوانی جورجینا رودریگوئز همسر کریستیانو رونالدو در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، در این تصویر جورجینا که فروشنده یک مغازه پوشاک بود، در هیبت جوانی بسیار متفاوت از چیزی که الان هست دیده می‌شود.

جورجینا قبل از شهرت این شکلی بوده است.

جورجینا از شایعه جدایی‌اش از رونالدو عصبانی شد

جورجینا رودریگس، نامزد کریستیانو رونالدو، در واکنش به شایعات اخیر درباره بحران در رابطه‌اش با کریستیانو گفت تنها احمق‌ها چنین شایعاتی را باور می‌کنند.

ورزش سه: چند روزی است که شایعات متعددی درباره ایجاد بحران در رابطه زوج کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس منتشر می‌شود. ادعا شده که در زندگی مشترک ستاره بزرگ پرتغالی و نامزد اسپانیایی-آرژانتینی‌اش مشکلاتی به وجود آمده که حتی ممکن است کار را به جدایی بکشاند.

اما جورجینا امروز بالأخره سکوتش را شکست و ضمن تکذیب شایعات، پاسخی تند به شروع‌کنندگان این موج داد.

نامزد رونالدو برای پاسخ از اینستاگرام استفاده کرد و قطعه‌ای از یک آهنگ معروف رومئو سانتوس را منتشر کرد که به این شرح است: «حسودها شایعه درست می‌کنند، غیبت‌کننده‌ها آن را پخش می‌کند و احمق‌ها باورش می‌کنند».

این اقدام جورجینا مورد توجه قرار گرفته؛ چراکه او به‌ندرت برای تکذیب اخبار و شایعاتی که درباره خودش و نامزدش منتشر می‌شود، از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند.

شایعات از آنجا آغاز شد که برخی منابع ادعا کردند کریستیانو و جورجینا پیش از سوار شدن به هواپیما به‌دلیل گم‌کردن مدارک هویتی‌شان به‌شدت عصبانی شده و شروع به فریاد زدن بر سر همدیگر کرده‌اند و این در حالی بوده که چندین نفر غریبه شاهد دعوای این زوج بوده‌اند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا