سلبریتی هاویژه

کندال جنر مثل همیشه زیبا در مت گالا حاضر شد؛ اینبار از مادرش تقلید کرد!

کندال جنر،سوپر مدل آمریکایی که هر سال با حضور در مت گالا غوغا به پا می کند، دیشب با لباسی از برند مطرح آمریکایی در مراسم مت گالا 2023 درخشید. سوپر مدل ویکتوریا سیکرت از سال 2014 تاکنون 8 بار در مراسم مت گالا شرکت کرده است.

در تصویر جلد مجله ووگ در ماه مِی، که با موضوع گرامیداشت میراث و طراحی کارل لاگرفلد چاپ شده بود، کندال در جمع 10 مدلی بود که کارل بیش از همه او را دوست داشت. در این تصویر کندال با لباسی که دوناتلا ورساچه برای احترام به کارهای کارل لاگرفلد طراحی کرده بود دیده‌ می‌شود. آیا او در مت گالا 2023 هم همین لباس را انتخاب خواهد کرد؟کندال جنر در مت گالا

در ادامه مطلب خواهیم دید که کندال با چه لباسی برای این مراسم با موضوع احترام به طراح و آرتیست آلمانی «کارل لاگرفلد؛ خط زیبایی» حاضر شده است.

کندال جنر در این مراسم رویکرد متفاوتی را در انتخاب لباسش در پیش گرفته بود. او با انتخاب لباسی مجلل از مارک جیکوبز، نمادی از سبک قالب لباس پوشیدن کریس جنر را به نمایش گذاشت. وقتی کریس جنر را تصور می‌کنید، احتمالا او را با یقه بسته سفید یا سیاه و پر زرق و برق به یاد خواهید آورد. فرمول در پیش گرفته شده کندال، حداقل برای بالاتنه این استایل نیز همین است. شانه‌های تیز لباس به شارپ بودن استایل کندال اضافه کرده بود و رویه لباس برای جوان پسندتر کردن بالاتنه و اختصاص آن به این مدل 27 ساله مناسب به نظر می‌رسید. پایین تنه لباس پولک دوزی شده او، به شکل بادی بود که روی جوراب شلواری شفاف بدن نما قرار گرفته بود و به بوت ساقدار پلتفرمی مشکی براق و بندی ختم می‌شد.

کندال جنر در مت گالا

آستین‌های بلند که روی پله‌های مت گالا کشیده می‌شدند به عنوان اکسسوری‌های خاص استایل کندال به حساب می‌آمدند. گرچه راه رفتن با این نوع کفش ها با وجود آستین‌های دنباله دار سخت به نظر می‌رسد اما کندال مانند کت واک شوها با تجربه‌ عمل کرد. آستر سفید این آستین‌ها به نوعی انتخاب شده که به لختی آن اضافه کند.

موهای دم اسبی بهترین انتخاب برای این مناسبت بود چرا که شمایلی از ظاهر همیشگی کارل لاگرفلد را نشان می‌داد. آرایش ساده و طبیعی کندال در این استایل بسیار به جا و مناسب بود. چهره کندال با گوشواره‌های میخی الماس و یقه سنگ دوزی شده قاب گرفته شده بود.

کندال جنر در مت گالا

در سال‌های گذشته جنر همیشه لباس‌هایی را انتخاب کرده تا سبک خود را به عنوان یک سوپر مدل حفظ کند. تیپ مت گالا 2023 اما غیر رسمی تر از استایل‌هایی بود که معمولا برای کندال طراحی شده بود.

در مت گالا 2022 که با موضوع «برگشت به مد پیشین آمریکا» برگزار شد، در میان عناصر استایل کندال که شامل تاپ توری، دامن دنباله دار، کیف ورنی پرادا و گوشواره‌های اشکی بود، ابروهای سفید بیشتر از همه به چشم می‌خورد. ابروهایی که تا مدت‌ها پس از مراسم ترند شده بود.

جالب است بدانید که کندال جنر در مت گالا سال 2021 نیز لباسی شبیه پیراهن موگلر خواهرش، کیم کارداشیان در مت گالا 2019 پوشید. این لباس اولین موج ترند لباس‌های بدن نما با تور و کریستال بود. جامه او از برند ژیوانشی یکی از زیباترین لباس‌های مت گالا در آن سال شناخته شد.

علیرغم شایعات اخیر درباره رابطه کندال جنر با بدبانی، کندال علی‌رغم حضور این رپر پورتو ریکویی در مراسم، با خواهرانش کایلی جنر و کیم کارداشیان روی پله‌های مت گالا قدم برداشت. هفته قبل از مراسم این دو در شهر نیویورک باهم دیده شده بودند، بنابراین این احتمال وجود دارد تا شاید آن‌ها را در مهمانی بعد از مراسم مت گالا در کنار هم ببینیم.

کندال جنر در مت گالا

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا