فرهنگی

کراش دختران ایرانی، جذاب‌ترین مرد سال شد

هوتن شکیبا، هنرپیشه و صداپیشه‌ی موفقی است که با بازی خوبش در سریال «لیسانسه‌ها» محبوب شد و پس از آن با ایفای نقش‌های متعدد در فیلم و سریال‌های موفق و کسب جوایز مختلف، بیشتر بر سر زبان‌ها افتاد.

این بازیگر محبوب، علاوه بر بازیگری خوبش، با صداپیشگی شخصیت‌های محبوبی همچون دیبی در مجموعه «کلاه قرمزی» و عروسک‌های بچه و شاباش برای مجموعه «مهمونی»، حسابی استعداد خود در این زمینه را به رخ همگان کشید.

هوتن شکیبا بین دوستان و همکاران و اطرافیانش هم بسیار محبوب است و همه از او به عنوان یک شخصیت خوش اخلاق و شاد و بانشاط یاد می‌کنند. در این مطلب از چی بپوشم قرار است با هم استایل‌های این بازیگر با استعداد را در موقعیت‌های مختلف بررسی کنیم.

هوتن شکیبا از قد و هیکل بلند و درشتی برخوردار نیست و اندامی کاملا معمولی دارد. اندام این بازیگر به گونه‌ای است که در قسمت بالاتنه کشیده‌تر بوده و بالاتنه‌اش نسبت به پاهایش بلندتر است. در این جا تعدادی از استایل‌ها و عادت‌های لباس پوشیدنش را با هم می‌بینیم.

استفاده از تی‌شرت‌هایی با طرح‌های چاپی و فانتزی

 

با توجه به روحیه‌ی شادی که هوتن شکیبا دارد، پوشیدن تی‌شرت‌های کارتونی و فانتزی خیلی دور از انتظار نیست. او در برخی از عکسهایی که در صفحه اینستاگرامش، آپلود کرده از این گونه تی‌شرت‌ها در استایلش استفاده کرده است.

مثلا این تی‌شرت سفید تابستانی با طرح فانتزی جالبی که مفهوم یک سفر تابستانی را در دل خود دارد، بهترین انتخاب برای عکاسی کنار یک استخر در قبرس است. اکسسوری‌هایی مثل ساعت رنگی و عینکش هم به خوبی با نوع تیپش هماهنگی دارد.

بررسی استایل هوتن شکیبا

هوتن حتی در فصل‌های کمی سردتر مثل پاییز هم تی‌شرت‌های فانتزی خود را فراموش نکرده و آن‌ها را زیر یک سوییشرت مناسب به تن می‌کند و همانطور که می‌بینید باز هم از شلوار جین زاپ‌دار استفاده کرده است.

بررسی استایل هوتن شکیبا

این بازیگر هنرمند، گاهی تی‌شرت‌های موردعلاقه‌اش را با یک پیراهن اسپورت هماهنگ با آن ست کرده و استایلی زیبا و کژوال می‌سازد. در این جا اکسسوری مناسبی مثل کلاه هم به اکسسوری‌های قبلی اضافه شده که جلوه‌ی استایلش را زیباتر کرده است.

بررسی استایل هوتن شکیبا

علاقه به پوشیدن پیراهن‌های سفید و کلاسیک

این طور که به نظر می‌رسد، هوتن شکیبا کلا علاقه‌ی خاصی به رنگ سفید دارد که البته با توجه به رنگ پوست و روحیه‌ای که دارد، انتخاب خوبی است.

او بارها در مکان‌های مختلف با پیراهن‌های سفید ساده و طرح‌دار دیده شده است. مثلا در این عکس که مربوط به مراسم اکران فیلم تی‌تی می‌باشد، پیراهن کلاسیک سفید رنگش را با شلوار کرم ست کرده است که در قسمت کمر، کمی پهن‌تر است. کمر پهن شلوار انتخاب خوبی برای اندام هوتن شکیبا است و باعث می‌شود تا بالاتنه‌اش خیلی بلندتر از پاها به چشم نیاید و نوعی تعادل در استایلش برقرار شود.

بررسی استایل هوتن شکیبا

در این جا هم بار دیگر پیراهن سفید ساده‌ای را برای یک مراسم رسمی انتخاب کرده است با این تفاوت که این بار آن را با شلوار مشکی ست کرده که تضاد شیکی را به وجود آورده است. همانطور که می‌بینید، هوتن باز هم آستین‌های پیراهنش را چندین تا زده است که البته بهتر بود تعداد تا زدن‌ها را کمی کمتر می‌کرد که آستینش تا زیر آرنج بیاید.

بررسی استایل هوتن شکیبا

در این استایل هم پیراهن سفید آستین کوتاهی را برای خود در نظر گرفته که با توجه به قد پیراهن و انداختن آن روی شلوار، استایلی اسمارت کژوال را ترتیب داده است.

بررسی استایل هوتن شکیبا

پوشیدن اورکت در مراسم رسمی

اورکت‌های مشکی و کاپشن‌های بلند هم از جمله آیتم‌هایی است که در تیپ و استایل این بازیگر، زیاد دیده می‌شود که البته خیلی مناسب نوع اندامش نیست.

مثلا در این استایل اورکت مشکی‌ یقه‌دارش را با تیشرت مشکی و شلوار جین زغالی رنگ ست کرده است. البته در این جا مونوکروم بودن تیپش باعث شده تا قدش کوتاه به نظر نرسد.

بررسی استایل هوتن شکیبا

در این استایل هم که اورکت تقریبا اورسایزی به تن دارد با انتخاب رنگ سفید برای تی‌شرت زیر کتش، قصد داشته با تضاد رنگ‌ها، جلوه‌ی استایلش را دوچندان کند.

بررسی استایل هوتن شکیبا

هوتن شکیبا علاوه بر اورکت‌های رسمی، از کاپشن‌های بلند و رنگی هم در فصول سرد سال استفاده می‌کند و لباس زیر کاپشن را هم به خوبی هماهنگ با رنگ و مدل کاپشنش انتخاب می‌کند.

بررسی استایل هوتن شکیبا

کاش آقای بازیگر در این قاب، کاپشن کوتاه‌تری به تن داشت که اختلاف قدش با رفیق رعنایش بهرام افشاری عزیز، خیلی به چشم نمی‌آمد!

بررسی استایل هوتن شکیبا

تیپ‌ اسمارت کژوال هوتن

هوتن شکیبا گاهی کت و کاپشن‌های کوتاه و زیبا را هم در استایل‌هایش می‌گنجاند که خیلی بیشتر از اورکت و کاپشن‌های بلند به او می‌آید.

او در این استایل کت تک کوتاه و خوشرنگی به تن دارد که از نظر رنگ با کفش‌های بند دارش همخوانی دارد و یکرنگ بودن بلوز و شلوارش در این استایل بهترین انتخابی بود که می‌توانست داشته باشد.

بررسی استایل هوتن شکیبا

البته او همین کت را یک بار هم با بلوز سفید در یک مراسم دیگر پوشیده بود.

بررسی استایل هوتن شکیبا

این استایل اسمارت کژوال هوتن هم یکی از تیپ‌های خوبش بود که در یکی از جشن‌های حافظ استفاده کرده بود. درست است که همه‌ی اجزای استایلش رنگ‌هایی خنثی دارند اما در کل رنگ سورمه‌ای کت تضاد خوبی با سایر اجزا ایجاد کرده و دستمال جیبی رنگ شلوار هم جلوه‌ی استایلش را بیشتر کرده است.

بررسی استایل هوتن شکیبا

استفاده از اکسسوری‌های مناسب

این بازیگر خوش‌ذوق در تیپ‌هایش بارها از اکسسوری‌های زیبا و مناسب استفاده می‌کند. یکی از این اکسسوری‌ها عینک‌ آفتابی با فریم گربه‌ای یا دایره‌ای است که با توجه به بینی کشیده و فرم صورتش، بسیار به او می‌آید.

بررسی استایل هوتن شکیبا

از دیگر اکسسوری‌هایی که هوتن در استایلش استفاده می‌کند می‌توان به شال گردن‌های بافتنی و حجیم اشاره کرد. مثلا نوع بستن شال گردنش در این استایل باعث شده تا در ناحیه شانه و بالاتنه، پهن‌تر و چهارشانه‌تر به نظر برسد.

بررسی استایل هوتن شکیبا

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا