سلبریتی ها

چهره جدید آقای صدا هوادارانش را مضطرب کرد!

ابی خواننده محبوبی که همه نسل ها با آهنگ های او خاطره دارند در عکس جدیدش هوادارانش را نگران کرد.

به گزارش وقت صبح, علیرضا امیر قاسمی، مالک و مجری شبکه طپش، عکسی از خود را به همراه ابراهیم حامدی، خواننده ۷۳ ساله قبل از انقلاب منتشر کرد. که چهره شکسته اِبی مورد توجه کاربران قرار گرفت.

علیرضا امیر قاسمی، مالک و مجری شبکه طپش در کنار ابی

بیوگرافی ابی و همسرش

ابراهیم حامدی که همه ی ما وی را با نام ابی می شناسیم، آقای صدای ایران زمین است. تمام نسل هاي دهه پنجاه و بعد ازآن با صدای ابی خاطره دارند و تک تک موزیک هایش را از حفظ بلد اند. ابراهیم حامدی مشهور به ابی متولد 29 خرداد 1328 در تهران، خواننده است.

دیپلمه ریاضی است، وی بیشتر با نام آقای صدا در ایران شناخته میشود. قبل از انقلاب کارمند فرهنگ و هنر بود. 4 خواهر و یک برادر داشت که مدت ها پبش برادرش فوت کرد، پدر خیاط و مادرش خانه دار بود.

ابی درسال 1353 با فروزه مقدادی ازدواج می کند و از وی صاحب سه دختر بنام هاي عسل، سایه و خاتون می‌شود. بعد از جدایی از همسر اول خود با مهشید برومند آشنا می‌شود که وی نیز از همسر سابق خود یک پسر نام فرشید دارد که پسر خوانده ابی می باشد.

آشنایی ابی با مهشید برومند در یکی از اجراهای وی در گوتنبرگ بوده است، مهشید برومند که مدیر برنامه‌ هاي ابی نیز محسوب می‌ شود در اکثر کنسرت‌ هاي وی حضور داشته است.

دستبند نقره پاندورا

3 دیدگاه

 1. اصلاً وابداً این آقا نه تنها ابی نیست بلکه ابی قلی ام نیستند برای اینکه دستم۲ مرتبه پائین آمد.میگین چرا؟ پس دقیقا به توپهای پلک راببین وخراشهای روی گونه راستش رادقت کنیدمیفهمید.

  1. آبی در این سن نباید آلت دست و بازیچه همسرش، مهشید بشه، مهشید خانم پول پرست فقط ی چیز از همسرش ۳ چیز میخاد و اونم پول..پول…پول و آبی بیچاره هم در ۸۰ سالگی مجبوره پی در پی کنسرت هایی رو اجرا کنه که‌ مهشیدجون ترتیب داده،،،تا حالا ببست مرتبه آقای صدا از صحنه خداحافظی گرده ولی مهشید مجبورش کرده که بازم هم به صحنه بره،،،
   بخدا قسم اگه کوچکترین عشقی مهشید به ابی داشته باشه و فقط دلار واسش مهمه…
   ابی چان، تو ابی هستی،آقای صدا، شما می‌بایست ده سال پیش تو اوج از صحنه کناره میگرفتی،،،کنسرت های درپیتی و بدون نوازنده های کامل و فالش خوندن، آبرویی برای ابی نذاشته،،،حیف،،،حیف و صد حیف،،،!!!!

 2. آبی در این سن نباید آلت دست و بازیچه همسرش، مهشید بشه، مهشید خانم پول پرست فقط ی چیز از همسرش ۳ چیز میخاد و اونم پول..پول…پول و آبی بیچاره هم در ۸۰ سالگی مجبوره پی در پی کنسرت هایی رو اجرا کنه که‌ مهشیدجون ترتیب داده،،،تا حالا ببست مرتبه آقای صدا از صحنه خداحافظی گرده ولی مهشید مجبورش کرده که بازم هم به صحنه بره،،،
  بخدا قسم اگه کوچکترین عشقی مهشید به ابی داشته باشه و فقط دلار واسش مهمه…
  ابی چان، تو ابی هستی،آقای صدا، شما می‌بایست ده سال پیش تو اوج از صحنه کناره میگرفتی،،،کنسرت های درپیتی و بدون نوازنده های کامل و فالش خوندن، آبرویی برای ابی نذاشته،،،حیف،،،حیف و صد حیف،،،!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi