سلبریتی هاویژه

چرا امسال دختران ایرانی علاقه دارند شبیه کیم جونگ اون لباس بپوشند؟

امسال شومیزها و مانتوهای اور سایز و همچنین دامن‌های شلواری، بسیار ترند شدند و بسیاری از دختران را با تیپ‌های این‌چنینی در کوچه و خیابان می‌بینیم.

به گزارش وقت صبح به نقل از چی بپوشم، همین امر موجب شوخی کاربران بسیاری با این تیپ شده است. استفاده از شومیزهای مانتویی و شلوارهای بگ، می‌تواند تیپ راحت، خنک و جذابی را برای شما بسازد.

این مدل استایل‌ها بسیار برای تابستان مناسبند. بسیاری معتقدند که باید خلاقیت بیشتری برای ایجاد استایل و سبک پوشش به کار برد، ولی با وجود این همه رنگ و مدل برای ساخت این استایل‌های راحت، شما چه فکر می‌کنید؟

امسال دختران ایرانی شبیه کیم جونگ اون لباس پوشیده است.

نظر شما در مورد این سبک پوشش چیه؟

امسال دختران ایرانی شبیه کیم جونگ اون لباس می‌پوشند.

تغییر سبک لباس رهبر کره‌شمالی به‌چه‌معناست؟

تغییر سبک لباس رهبر کره‌شمالی باعث شده این سؤال در اذهان تقویت شود که؛ آیا وی غیرمستقیم در پی رساندن پیامی است؟

تسنیم: هشت سال از روی کار آمدن کیم جونگ اون رهبر کره شمالی پس از مرگ پدرش کیم جونگ ایل گذشته و سبک جدید لباس پوشیدن وی این سؤال را در اذهان متبادر کرده که آیا وی در صدد ترسیم تصویری منحصربه‌فرد از خود است یا خیر.

رهبر کره شمالی روز پنجشنبه که بر عملیات پرتاب دو موشک میان‌برد نظارت می‌کرد سبک سنتی لباسی که پدر و پدربزرگش رهبران پیشین کره شمالی آن را رعایت می‌کردند، کنار گذاشت و با یک پالتوی بلند مشکی ظاهر شد.

وی همچنین چند روز پیشتر از پرتاب موشک در یک بازدید میدانی از تجهیزات نظامی با یک پالتوی روشن و پیراهنی آبی دیده شد.

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی بر این باور است چنین تغییری با توجه به آنکه کیم قدرتش را در کره شمالی تثبیت کرده نشان‌دهنده آن است که وی در صدد آن است تا بگوید نمی‌خواهد ادامه‌دهنده سبک رهبران پیشین حتی در شیوه لباس پوشیدن باشد.

کیم یونگ – هیون استاد مطالعات کره شمالی در دانشگاه دانگاک می‌گوید: کیم سعی دارد تا جایی که می‌تواند چهره و فضای اطرافش را به‌شیوه خاص خودش ترسیم کند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا