سلبریتی ها

پشیمانی کایلی جنر از جراحی‌های زیبایی

کایلی جنر، به پشیمانی خود از استفاده بی رویه فیلر و بوتاکس در صورتش اعتراف کرده است و آرزو می‌کند «هرگز تغییری در صورتش ایجاد نکرده بود».

وقت صبح– کایلی جنر میلیاردر و کارآفرین 25 ساله به تازگی اعتراف کرده است از استفاده بی رویه فیلر و بوتاکس در صورتش پشیمان است!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، کایلی جنر اخیرا شایعات درباره «جراحی‌های بسیار زیادی» که انجام داده است را نادرست و دروغ خوانده است.

این ستاره مشهور همواره واکنشی شدید به صحبت‌ها و شایعات درباره جراحی‌های زیبایی خود داشته است.

کایلی که اعلام می‌کند تنها از فیلر لب استفاده کرده است، اکنون اعتراف کرده که پشیمان است!

کایلی جنر، کوچکترین عضو خانواده جنجالی کارداشیان-جنر، از استفاده بی رویه پرکننده‌های لب پشیمان است. او اخیرا درباره پشیمانی خود از جراحی زیبایی و همین طور آرزوهای خود برای دخترش استورمی صحبت کرده است.

کایلی جنر اعتراف کرده است که آرزو می‌کند هرگز تغییری در صورت طبیعی خود ایجاد نکرده بود. پیش از این کایلی جنر اعتراف کرده بود که کوچک بودن لب‌هایش از سن پایین بر اعتماد به نفس او تاثیر بسیار زیادی گذاشته بود.

کایلی پیش از رسیدن به سن قانونی برای تغییر صورتش آغاز به استفاده از فیلر و بوتاکس کرد.

مادر جوان نمی‌خواهد الگو بدی برای دخترش باشد!

اکنون، ستاره برنامه «همگام با کارداشیان‌ها» در حین صحبت درباره آرزوهای خود برای دختر پنج ساله‌اش، استورمی وبستر، پشیمانی خود در مورد این عمل زیبایی را به اشتراک گذاشته است.

در پیش نمایش تبلیغاتی فصل جدید برنامه «کارداشیان ها»، کایلی خانواده خود را برای صحبتی جدی جمع کرده است. او با اعضای خانواده کارداشیان-جنر به بحث درباره «استانداردهای زیبایی که برای بقیه دنیا تعیین می‌کنند» پرداخته است.

مادر دو فرزند در این پیش نمایش تبلیغاتی اعتراف کرده است: «من نمی‌خواهم دخترم کارهایی را که من انجام دادم انجام دهد. کاش هیچ‌وقت برای شروع هیچ چیز در صورتم را تغییر نمی‌دادم.»

پیش از این کایلی استفاده از پرکننده لب را بهترین انتخاب زندگی خود خظاب کرده بود. این ستاره در مصاحبه‌ای با مجله «Homme Girls» اعتراف کرد که همیشه فردی با اعتماد به نفس بوده است و ب‌هایش تنها مشکل در اعتماد به نفس او بوده‌اند.

کایلی در این مصاحبه گفت: «فکر می‌کنم یک تصور اشتباه در مورد من این است که روی صورتم جراحی زیادی انجام داده‌ام و فردی با اعتماد به نفس پایین بوده‌‌ام. با این حال واقعاً اینطور نبودم!»

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا