سلبریتی هاویژه

پست تازه مازیار لرستانی با متنی پر از طعنه و کنایه

مازیار لرستانی با انتشار متنی کنایه آمیز، روز بازیگر را به بازیگران دربند و از دست رفته تبریک گفت.

روز بازیگر، مبارک….. داغدارم… برای….. بازیگرانی که رفتند… و جای خالی آنها هرگز با کسی پر نشد.

مازیار لرستانی نوشت: روز بازیگر، مبارک….. داغدارم… برای….. بازیگرانی که رفتند… و جای خالی آنها هرگز با کسی پر نشد برای #امین_تارخ  عزیزم… و خیلی عزیزان دیگر…. و… برای#حسام_محمودی… که زود به سفر ابدی رفت…. تلفن حسام را در موبایلم بنام (پسرم حسام) سیو کردم… دوستش داشتم، بخاطر… پویایی و اهل مطالعه بودن، اهل سکوت و کشف کردن… و ادب ذاتی اش…. روز بازیگر مبارکباد… در این روز داغدارم…… داغدار برای بازیگران دربند… داغدارم برای بازیگران احضار شده… داغدارم برای بازیگران بیکار… داغدارم برای بازیگرانی که در مافیای هنر به بازی گرفته نمی شوند.

داغدارم برای شایعه سازان سایبری که بجان بازیگران افتاده اند… داغدارم برای صنفی نامنسجم…داغدارم برای بازیگران کهنسال و جیب های خالی شان در این گرانی ها…داغدارم برای بازیگران بیما.ر که با درد زندگی می کنند…داغدارم برای بازیگران فراموش شده…داغدارم برای روز بازیگر…..برای بازیگر…

دستبند نقره پاندورا

1 دیدگاه

  1. الدنگ خان؟؟؟خودتم حالیته چی میگی؟؟؟آقای خام داغدار؟؟؟بد نیست یاد بگیرید روش مزخرفتون در وراجی و اظهار نظرهای آبکی و کلا نظر دادن در مورد هر چیزی که میشندید و می‌بینید تغییر بدید.از یک طرف ادعا میکنی برای بازیگران در بند غمگینی،از طرف دیگه مدعی هستی برای بازیگرانی که مافیای فاسد سینما بهشون بازی نمیده غمگینی،جناب غمگین خان؟؟؟مگر جز اینه که همین بازیگرانی که بخاطر در بند بودنشون غمگینی،از سران و کله گنده ها یا حد اقل از اعضاء مافیای فاسد سینما هستند که به بازیگران ارزشی که برای بیکاری و به حاشیه رانده شدن اونها هم غمگین هستی،اجازه بازی نمیدن و با رفتار و گفتار هنجار شکنانه چه در فضای فاسد سینما و چه در فضای مجازی ارزش‌های ملی مذهبی مردم و کشور رو تحجر و عقب ماندگی معرفی میکنند؟؟؟شماها چرا تکلیفتون با خودتون هم روشن نیست؟؟؟

دکمه بازگشت به بالا