اجتماعی

واکنش تند به درگیری در مترو بر سر حجاب

ایلنا نوشت: نادعلی گفت: کشف حجاب مقاومت آگاهانه و خرابکارانه توسط عده‌ای فریب خورده است

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به درگیری در مترو در موضوع حجاب از معاون فرهنگی مترو و معاون فرهنگی شهردار تهران درخواست کرد، گزارش این حادثه را به شورا ارائه دهند.

علیرضا نادعلی در یکصد و چهل و دومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کشف حجاب مقاومت آگاهانه و خرابکارانه توسط عده‌ای فریب خورده است، اظهار کرد: ممکن است بسیاری از این افراد اهل اشک باشند، اما فریب خورده اند؛ ۹۰ درصد موضوع حجاب، ایجابی و ۱۰ درصد سلبی است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه معاون فرهنگی مترو و معاون فرهنگی شهرداری تهران روز گذشته گزارشات خود را ارائه دادند، خاطرنشان کرد: اتفاقات خوبی در جریان است، اما به دلیل حساسیت در مترو، باید دقت بیشتری شود؛ همکارانی که در تلاش هستند باید ایده‌های دغدغه‌مندان این حوزه را با آغوش باز بپذیرند.

وی تأکید کرد: این اشتباه است که بدون طرح در زمینه حجاب وارد شویم و حتما باید طرحی در این خصوص داشته باشیم؛ اینکه در چنین درگیری‌هایی در صحنه حاضر نشوند باعث سرشکستگی است و باید رسیدگی فوری در مترو انجام می‌شد، شرکت مترو گزارش خود را در این زمینه آماده و به شورا ارسال کند.

دستبند نقره پاندورا
نمایش متن با لینک
دکمه بازگشت به بالا