سینما و تلویزیون

همسر سابق جانی دپ هالیوود را برای همیشه ترک کرد!

امبر هرد بازیگر 37 ساله و همسر سابق بازیگر مشهور جانی دپ، هالیوود را برای همیشه ترک کرده است و به مادرید نقل مکان خواهد کرد.

وقت صبح– امبر هرد 37 ساله پس از طرد شدن از سوی فیلمسازان و طرفداران تصمیم گرفته است تا هالیوود را به مقصد مادرید ترک کند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، امبر هرد بازیگر آمریکایی و همسر سابق جانی دپ، یی سر و صدا هالیوود را رها کرده و به همراه اونا، دخترش، به اسپانیا نقل مکان کرده است.

به گفته یکی از دوستان نزدیک امبر هرد: «او به زبان اسپانیایی مسلط است و در آنجا خوشحال است. امبر می‌تواند دخترش را در اسپانیا به دور از سر و صدا . جنجال‌های هالیووود بزرگ کند.»

این دوست و منبع نزدیک همچنین توضیح داده است: «فکر نمی‌کنم امبر عجله‌ای برای بازگشت به کار یا هالیوود داشته باشد.

با این حال احتمالاً در زمانی که به نظر خودش مناسب باشد، برای پروژه‌هایی مناسب به هالیوود بازخواهد گشت.» با این حال نمایندگان امبر هرد هنوز درباره این خبر بیانیه‌ای منتشر نکرده‌اند.

خانم بازیگر خانه خود در کالیفرنیا را فروخته و به اسپانیا نقل مکان کرده است!

قابل ذکر است که امبر هرد خانه خود واقع در دره یوکای کالیفرنیا را در جولای 2022 به قیمت 1.1 میلیون دلار فروخته است.

از آن زمان، امبر هرد زمان زیادی را در اسپانیا گذرانده است. ستاره فیلم «آکوآمن» در ماه اکتبر گذشته در سواحل پالما د مایورکا دیده شده است. او همچنین در حال بازی با دخترش، اونا 2 ساله، در پارک کودکان در اسپانیا دیده شده بود.

امبر هرد تک فرزندش را که از طریق رحم اجاره‌ای در ژوئیه 2021 به دنیا آمده است تا حد زیادی از انظار عمومی دور نگه داشته است. ا

دعای نقل مکان امبر هرد به اسپانیا تقریبا یک سال پس از محاکمه او و همسر سابق جانی دپ صورت گرفته است.

جانی دپ 59 ساله، در سال 2019 شکایتی 50 میلیون دلاری بر علیه امبر هرد تنظیم کرد. او در این شکایت مدعی شد که امبر هرد در مورد خشونت و بدرفتاری‌های رو دروغ گفته است و تنها برای دریافت پول بیشتر پس از طلاق این دروغ را گفته است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا