فرهنگی

مهدی کوشکی اشک زن سومش را هم درآورد! طلاق نتیجه گریه!

محیا مهدی زاده همسر جوان مهدی کوشکی که به تازگی خبر ازدواجشان را رسانه‌ای نمودند،ویدیویی احساسی از مراسم ازدواجش منتشر نمود که در حال اشک ریختن در آغوش مادرش است.

محیا مهدی زاده بازیگر تئاتر و همسر مهدی کوشکی در اولین پست بعد از ازدواجش ویدیویی احساسی در آغوش مادرش منتشر نمود و نوشت: زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست، در چهره یا در نحوه آرایش موهایش هم نیست،زیبایی یک زن در چشمانش است…. چشم هایش راه ورودی قلبش هستند، مکانی که عشق در آن جای دارد. خنده و گریه قاطی شد.

محیا مهدی زاده

همسر جدید مهدی کوشکی، محیا مهدی زاده بازیگر تازه کار تئاتر متولد آبان 1375 بوده و تا بحال در یک نمایش ایفای نقش داشته و 15 سال کوچکتر از همسرش مهدی کوشکی است.مهدی کوشکی نمایشنامه‌نویس، کارگردان، بازیگر تئاتر و سینما پیش از این دو ازدواج رسمی و یک بار ازدواج موقت داشته است حالا برای بار چهارم مجددا با یک بازیگر ازدواج کرد. همسر اول مهدی کوشکی مینا شمس بود که حاصل ازدواجشان یک پسر است و همسر دوم مهدی کوشکی صحرا فتحی بود که همچون خود اقای بازیگر مشغول بازیگری و کارگردانی بود و همسر سوم مهدی کوشکی که ازدواجشان با حواشی بسیاری آغاز شد و دوام چندانی نداشت، ریحانه پارسا بود.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا