پوست مو و زیبایی

مدل موی جوان کننده مناسب سن شما این است

مدل مو و رنگ مو برای جوان تر شدن

اکثر خانم ها تمایل دارند که سنشان کمتر از سن واقعیشان به نظر برسد . یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر زیبایی صورت و پیر و جوان نشان دادن افراد ، مدل موی آنها است.

مدل مو بیشترین تاثیر را روی چهره ی شما خواهد داشت پس اگر شما در انتخاب مدل موهایتان دقت بیشتری کنید می توانید سن تان را 10 سال جوان تر نشان دهید. در این بخش از دنیای مد باتو ، مدل های مویی را آورده ایم که چهره شما را جوان تر و زیباتر نشان می دهند.

مدل موهایی که شما را 10 سال جوانتر نشان می دهد :

بلند ساده

اگر دوست ندارید موهای خود را رنگ کنید و از کوتاه کردن موهایتان بیزارید ، مدل موی بلند ساده را انتخاب کنید ، این مدل مو صاف ساده شما را جوانتر نشان می دهد . برای اینکه موهای تان زیباتر به نظر برسد می توانید موهای بلندتان را سشوار بکشید و فرق کج باز کنید.

موهای تا روی شانه

اگر همیشه موهایتان بلند بوده و می خواهید تغییراتی در خود ایجاد نمایید اما از کوتاه کردن زیاد موهایتان بیزارید ، موهای خود را تا روی شانه تان کوتاه کنید تا جوان تر به نظر برسید.

فر کوتاه

یکی از مدل موهایی که شما را جوان تر نشان خواهد داد ، مدل موی کوتاه فر است . این مدل موی کلاسیک انتخاب خوبی برای مهمانی هاست . اگر موهایتان کوتاه است ، آنها را کمی حالت دار و فر کنید تا ببینید چه تاثیری بر زیبایی چهره تان دارد.

موهای فر کوتاه

مصری

یکی از بهترین مدل موها برای خانم هایی که موهای صافی دارند ، مدل موی مصری است . این مدل امروزه طرفداران زیادی دارد . برای زیباتر شدن و جوانتر به نظر رسیدن موهایتان را مصری کوتاه کنید اما جلوی موهایتان باید بلندتر از پشت موهایتان باشد و قد آن تا چانه شما باشد.

موهای حالت دار

اگر همیشه موهایتان صاف است چرا یکبار موهای حالت دار را انتخاب نمی کنید . برای جوانتر به نظر رسیدن کمی به موهای خود حالت بدهید اما در این کار افراط نکنید. اگر موهایتان تا روی شانه شماست تنها کافی است انتهای آن را فر و حالت دار نمایید تا زیباتر و جوانتر به نظر برسید.

پیکسی

یکی از مدل موهایی که طرفداران زیادی دارد و ترند سال است مدل پیکسی است . این مدل موی کوتاه چهره شما را زیباتر و جوانتر نشان خواهد داد . اگر حوصله رسیدگی زیاد به موهایتان را ندارید اما در عین حال می خواهید زیبا و جوان برسید این مدل مو برازنده شماست.

مدل موی پیکسی

لایه ای

یکی از مدل های محبوب مو در میان خانم ها که سن آنها را کمتر نشان می دهد و به هر سن و سالی می آید ، مدل موی لایه ای است. قد موهای شما هر اندازه که باشد می توانید آن را لایه لایه کوتاه کنید و سن خود را حداقل چند سال کاهش دهید.

چتری

برخلاف باور عموم موهای چتری فقط مناسب دختران نوجوان نیست بلکه برای هر خانمی در هر سنی مناسب است . این مدل مو شما را حد اقل ده سال جوانتر نشان می دهد.

در انتخاب چتری دقت کنید و به پیشنهاد ما چتری کم پشت را انتخاب نمایید زیرا چتری پر پشت مناسب برخی از خانم ها نیست . چتری به علت پوشاندن خطوط پیشانی و چین و چروک آن شما را جوانتر نشان خواهد داد.

نکات زیر را رعایت کنید تا جوانتر به نظر برسید

  1. موهای صاف بیش از موهای فر شما در جوانتر نشان دادن شما تاثیر دارد.
  2. برای جوانتر دیده شدن موها را عقب نکشید و نخوابانید.
  3. بهتر است فرق سرتان را از وسط باز نکنید.
  4. همیشه موهای تان را یکدست نگه ندارید آنها را تکه تکه و کوتاه و بلند بزنید.
  5. موهای بافته شده و دم اسبی شما را مسن تر نشان می دهد پس موهایتان را آزادانه رها کنید.
  6. رنگ مو نیز بر جوان تر به نظر رسیدن چهره تاثیر دارد پس در انتخاب رنگ مو دقت کنید.
  7. با رنگ کردن موهای خود موهای سفید خود را بپوشانید.

مدل موی زنان جوان

بهترین مدل مو برای سنین مختلف

اگر در دهه 20 زندگی خود هستید :

اگر در این سنین قرار دارید هر مدل مویی را می توانید انتخاب کنید . بهتر است انتخاب مدل مو بر اساس فرم صورتتان باشد . چتری یکی از مدل های محبوب برای این سنین است . دقت کنید موهای حجیم سن شما را بیشتر نشان می دهد پس اگر می خواهید آن را حالت دهید، از کرم های مو استفاده کنید تا پف موهایتان را بخواباند.

اگر در دهه 30 سالگی زندگیتان به سر می برید :

در این دوران از زندگی ممکن است وقت شما خیلی کم باشد و نتوانید به موهایتان رسیدگی کافی نمایید . پس بهتر است مدل کوتاه را انتخاب کنید و این مدل مو را به سادگی و تنها با سشوار کشیدن قسمت جلوی آن حالت دهید.

مدل مو 30 سالگی

اگر در دهه 40 سالگی به سر می برید :

در این سن مدل موهایتان شخصیت شما را نشان می دهد پس در این سن یک مدل موی ثابت انتخاب کنید . چتری می تواند سن شما را کمتر نشان دهد. حجم کمتر موها می تواند شما را زیباتر و جوانتر نشان دهد.

اگر 50 ساله هستید :

در این سن که شما حوصله موی بلند ندارید و تمایل به کوتاه کردن موهایتان دارید ، اگر جوانتر به نظر رسیدن برایتان مهم است دست نگه دارید و بر خلاف میل بگذارید موهایتان بلند بماند زیرا موهای بلند نشانه ای از شادابی و سلامت است و سن را کمتر نشان می دهد . برای اینکه مانند خانم های چهل ساله به نظر برسید ، مدل چتری کم پشت بسیار مناسب است.

دستبند نقره پاندورا
نمایش متن با لینک
دکمه بازگشت به بالا