مد و لباس

مدل “لباس عروس دانتل” پفی آستین دار و بدون آستین + تصاویر

لباس عروس دانتل برای سلیقه های مختلف

لباس عروس های دانتل جزو مدل لباس عروس هایی هستند که با استفاده از پارچه توری با دانتل دوخته میشوند که این نوع پارچه تقریبا به شکل مشبک است و فوق العاده زیبا است. اگر شما قصد دارید در مراسم عروسی تان از لباس عروس منحصر به فرد و جدیدی استفاده کنید لباس عروس دانتل می تواند برایتان انتخاب ایده آل و شیکی باشد.

لباس عروس دانتل

لباس عروس دانتل بدون آستین

لباس عروس هایی که با دانتل کار شده اند معمولا در قسمت بالاتنه و یا پایین دامن لباس از تور دانتل استفاده می شود که این تور برجسته لباس عروس را چندین برابر جذاب تر میکند. اگر شما ترجیح میدهید از لباس عروس های پوشیده در مراسم عروسی تان استفاده کنید میتوانید سراغ لباس عروس هایی بروید که در قسمت آستین آن ها از تور دانتل استفاده شده است. لباس عروس دانتل باید با فرم اندام شما هماهنگی داشته باشد در این صورت زیبایی لباس عروس شما چند برابر خواهد شد.

لباس عروس 2019

لباس عروس آستین دار و پوشیده

آستین دار بودن یا نبودن لباس عروس بستگی به سلیقه شما دارد اما اگر عروسی تان در فصل پاییز و زمیستان برگزار میشود زیباتر است که لباس عروس تان آستین داشته باشد و اگر مراسم عروسی تان در فصل بهار و تابستان است بهتر است از لباس عروس های بدون آستین استفاده کنید.

لباس عروس آستین دار

لباس عروس آستین دار دانتل

مدل لباس عروس

جدیدترین مدل لباس عروس

لباس عروس پفی

لباس عروس پفی آستین دار

لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس ترکیه ای جدید

لباس عروس دانتل دار

لباس عروس دانتل دار 2019

لباس عروس پرنسسی

لباس عروس پرنسسی با تور بلند

لباس عروس پوشیده

لباس عروس شیک مد امسال

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا