مد و لباس

لباسی که خانم های کوتاه قد رو کشیده نشون میده

لباس مناسب دختران و زنان قد کوتاه؛ ریزه ها چی بپوشن؟

برای خانم های کوتاه قد، پوشیدن لباس‌های مناسب و مناسب با اندازه بدن بسیار مهم است. با انتخاب درست لباس، می‌توانید قد خود را بلندتر به نظر بیاورید و شکل بدن خود را بهبود بخشید.

بهتر است افراد کوتاه قد لباس‌هایی با تناسب و اندازه مناسب انتخاب کنند که با فیزیکی که دارند هماهنگی داشته باشد. برای مثال، برای افراد بلند قد، لباس‌های راه‌راه عمودی مناسب نیستند و برای جلوگیری از بلندتر شدن ظاهر، بهتر است افراد کوتاه قد به انتخاب لباس‌های راه‌راه عمودی فکر کنند. همچنین، انتخاب لباس‌هایی با اندازه مناسب و نه خیلی بلند و نه خیلی گشاد به آن‌ها کمک می‌کند تا ظاهری جذاب‌تر داشته باشند. در این بخش از دنیای مد باتو چند نکته برای انتخاب لباس برای خانم‌های کوتاه قد آورده شده است.

پوشیدن لباس با کمترین جزئیات

لباس‌های با جزئیات زیاد ممکن است شما را کوچک‌تر به نظر بیاورند. بنابراین بهتر است لباس‌های ساده با جزئیات کمتری را انتخاب کنید.

خانم های کوتاه قد

پوشیدن لباس با رنگ یکدست

لباس‌های با رنگ یکدست می‌توانند شما را بلندتر به نظر بیاورند و شکل بدن شما را بهبود بخشند.

استفاده از طرح‌های عمودی

لباس‌هایی با طرح‌های عمودی می‌توانند قد شما را بلندتر به نظر بیاورند. از طرح‌های عمودی در لباس‌ها، کفش‌ها و البته اکسسوری‌هایی مانند کیف و کلاه استفاده کنید.

پوشیدن لباس‌های بلند

پوشیدن لباس‌های بلند می‌تواند شکل بدن شما را بهبود بخشد و قد شما را بلندتر به نظر بیاورد. پیراهن هایی با طولی تا زیر زانو نیز برای خانم هایی با قد کوتاه مناسب هستند. اما باید مراقب باشید که لباس بلند بوده و تا مچ پا بیاید تا شما را کوتاه تر نشان ندهد.

پوشیدن لباس‌های با برش مناسب

لباس‌های با برش نامناسب می‌توانند پا‌های شما را بلندتر به نظر بیاورند و به شکل بدن شما کمک کنند.

استایل زنانه

پوشیدن کفش با پاشنه بلند

پوشیدن کفش با پاشنه بلند می‌تواند شما را بلندتر به نظر بیاورد و قد شما را بهبود بخشد. اما بهتر است از کفش‌هایی با پاشنه خیلی بلند استفاده نکنید. در انتخاب این کفش ها باید به این نکته توجه داشت که نباید تأثیری روی راه رفتن شما بگذارد. به همین دلیل، شما همیشه باید حداقل یک جفت کفش راحت و مناسب برای راه رفتن داشته باشید.

شلوارهای پارچه ای راسته

شلوارهای پارچه‌ای راسته و بلند، که از پارچه‌های لخت دوخته شده‌اند، می‌توانند پاهای شما را بلند و آرمانی‌تر نشان دهند و به ایجاد اندام بهتری کمک کنند. همچنین، این شلوارها با کفش‌های پاشنه بلند هماهنگی خوبی دارند و باعث می‌شوند کفش‌ها به راحتی دیده نشوند، به این ترتیب استایل شما را بهبود می‌بخشند.

شلوارهای جین دمپا گشاد

شلوارهای جین دمپای گشاد اندام، نه تنها زیبایی شما را افزایش می‌دهند، بلکه خط دید شما را از بین برده و به نظر می‌رسد قد شما بلندتر است.

کت یا بارانی با قد متوسط

کت یا پالتویی که نه بلند و نه کوتاه باشد، می‌تواند شانه‌های شما را بزرگتر و قابل توجه تر نشان دهد و همچنین برای فرم بدن شما مناسب باشد.

خانم های کوتاه قد

بلوز یا تی شرت با یقه هفت

بلوز یا تی شرت با یقه هفت به ویژه برای خانم هایی که در قسمت بالاتنه کوچک هستند، مناسب است. همچنین، اگر لاغر هستید از پارچه های با طرح استفاده کنید.

بهترین مدل مانتو برای خانم های قد کوتاه

  • در مطلب ” بهترین مدل مانتو برای خانم های قد کوتاه ” در این مورد کامل توضیح دادیم اما به دلیل سوالات پرتکرار شما در این رابطه از دنیای مد باتو، بطور مختصر مفید نکات کلیدی خرید مانتو برای خانم های قد کوتاه را خواهیم گفت.
  • از پوشیدن مانتوهایی با طرح‌ها و گل‌های بزرگ و شلوغ خودداری کنید، و از خرید مانتو و پالتوهای پف دار و چین دار مثل مدل مانتو خفاشی صرف نظر کنید. همچنین، از پوشیدن کمربندهای پهن و اکسسوری‌های بزرگ خودداری کنید.
  • برای افرادی با قد کوتاه، پوشیدن مانتوهای کوتاه و ظریف می‌تواند ظاهر آنها را بلندتر نشان دهد، به ویژه اگر با شلوارهای بلند راسته، دم پا گشاد و فاق بلند پوشیده شود.
  • مانتوهای با برش‌های عمودی یا طرح‌های راه راه عمودی می‌توانند قد شما را کمتر نشان دهند.
  • همچنین، سارافون‌های بلند و ظریف نیز گزینه خوبی برای افراد با قد کوتاه هستند.
  • همچنین مانتوهایی با کمربند بالاتر یا زیر سینه می‌تواند پاهای شما را کشیده‌تر نشان دهد.
  • در ضمن، پوشیدن رنگ‌های تیره، شما را باریک‌تر و در نتیجه بلندتر به نظر می‌آورد.
  • مانتوهای با آستین سه‌ربع می‌توانند شما را کشیده‌تر به نظر بیاورند، و پالتو و مانتوهای دوکی شکل که در میانه لباس کمی گشادتر از سرشانه و پایین لباس هستند به افراد قدکوتاه می‌آیند.

لباسی که خانم های کوتاه قد رو کشیده نشون میده

3.860

این مطلب مفید بود ؟4515

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا