سلبریتی هاویژه

عکس یادگاری بهاره رهنما در کنار مداح مشهور!

تصویری از بهاره رهنما در کنار مداح مشهور در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش وقت صبح، بهاره رهنما در این تصویر در کنار غلام کویتی‌پور مداح مشهور اهل بیت حضور دارد.

بهاره رهنما در کنار مداح مشهور عکس یادگاری گرفته است.

تلاش بهاره رهنما برای افزایش آگاهی جامعه درباره ایدز

ایرنا: بازیگر فیلم «ورود آقایان ممنوع»، گفت: نپرداختن به مقوله‌ای چون ایدز در سینما و تلویزیون ناشی از یک پنهان‌کاری ناگفته در سطوح مدیریت فرهنگی است.

بهاره رهنما درباره اینکه چه دلیلی در این سال‌ها در سینما و تلویزیون وجود داشته که کمتر فیلم و یا سریال درباره بیماران مبتلا به ایدز ساخته شده است، اظهار داشت: متاسفانه عزم جدی در سطوح بالای مدیریت فرهنگی کشورمان وجود دارد که درباره برخی از واقعیت‌های موجود جامعه پنهان کاری شود.

وی ادامه داد: در این سال‌ها شاهد بودیم درباره همین بیماری ایدز و برخی اختلالات جنسیتی به شکل گسترده‌ای نوعی پنهان کاری در بدنه مدیریت فرهنگی ما وجود داشته است و همین باعث شده که سینما و تلویزیون سراغ تصویرسازی در این باره نروند.

بازیگر فیلم «سن پطرزبورگ» با اشاره به این مسئله که با پنهان کاری نمی‌شود تا ابد صورت مسئله را پاک کرد و باید به شهروندان آگاهی داد، گفت: نسل جوانی در جامعه داریم که نسبت به معضلاتی مثل بیماری ایدز ناآگاه هستند و نمی‌دانند با چه خطراتی روبه رو هستند. در حالی که همه ما وظیفه داریم آن‌ها را آگاه کنیم.

وی ادامه داد: اگر به جوانان و نوجوانان درباره این بیماری آگاهی درستی دهیم و شرایطی را فراهم آوریم که جوانان هم در باره چگونگی ابتلا به ایدز بدانند و هم درباره راههای پیشگیری از آن، یقین بدانید که رفته رفته هم کاهش ابتلا به ایدز را شاهد خواهیم بود و هم رفتار منطقی‌تر با بیماران مبتلا به اچ. آی. وی.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا