فوتبالویژه

عکس/ چهره ناامید رونالدو همه چیز را لو داد!

کریستیانو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان با انتشار تصویری عجیب و متفاوت از خودش در فضای مجازی از چهره گرفته و بدون لبخند اش رونمایی کرده است.

وقت صبح- پس از انتشار شایعاتی درباره جدایی رونالدو و نامزد آرژانتینی اش، حالا برخی از رسانه های خارجی ادعا کرده اند این ستاره پرتغالی از پیوستن به النصر پشیمان است.

البته روند ناکامی های رونالدو با تیم النصر در هفته های اخیر سبب شده که حتی مالکان متول این باشگاه عربستانی هم به این انتقال پر سر و صدا شک کنند.

چرا که پس از آمدن ستاره تیم ملی پرتغال به کشور ریاض اغلب هواداران و کادر فنی النصر گمان می کردند او ستاره درخشان و بی نقص این باشگاه خواهد بود.عکس/ چهره ناامید رونالدو همه چیز را لو داددر همین ارتباط حالا هم انتشار تصویر تازه ای از سوی رونالدو در صفحه شخصی اش باعث نگرانی طرفداران پر و پا قرص او شده است.

چرا که رونالدو در یک استوری از چهره عبوس و بدون لبخندش که حتی برخی آن را ناامید کننده تعبیر کرده اند، رونمایی کرده است.

کامنت جنجالی سپهر حیدری و بهرنگ علوی پای پست رونالدو

به گزارش وقت صبح، در هفته های اخیر اخباری متناقض و عجیب درباره زندگی شخصی کریس رونالدو ستاره فوتبال جهان در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

حتی برخی از رسانه های خارجی مدعی شدند که این زوج مشهور با یکدیگر اختلاف دارند و به زودی از هم جدا خواهند شد.

پس از این شایعات بود که بالاخره جورجینا با انتشار یک استوری معنادار در صفحه شخصی اش علت بروز این ماجرا را حسادت خواند.البته این پایان ماجرا نبود. چرا که ساعاتی پیش ستاره تیم النصر در اقدامی غافلگیر کننده با انتشار تصویری عاشقانه از نامزدش جورجینا به تمامی این جنجال ها خاتمه داد‌.

اما نکته عجیب این پست عاشقانه ستاره تیم  ملی پرتغال کامنت صمیمانه سپهر حیدری و بهرنگ علوی بوده که با واکنش های متفاوتی از سوی کاربران ایرانی مواجه شده است.

کاپیتان سابق پرسپولیس در اقدامی عجیب با گذاشتن ایموجی قلب و گل رز به عاشقانه رونالدو ابراز احساسات کرده است.

همچنین بهرنگ علوی بازیگر سینما با زبانی طنز به پست احساسی رونالدو واکنش نشان داده است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا