سلبریتی هافوتبال

عکس/ میز عاشقانه و لاکچری قوچان نژاد در هلند

رضا قوچان نژاد کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال با انتشار تصویری جذاب در صفحه شخصی اش از میز لاکچری عاشقانه اش رونمایی کرده است.

وقت صبح- رضا قوچان نژاد ستاره سابق تیم ملی فوتبال کشورمان مدت هاست که از دنیای حرفه ای فوتبال فاصله گرفته است.

اما این مهاجم اسبق کشورمان برخلاف دیگر همبازی های سابق اش هنوز سراغ مربی گری نرفته است. بلکه اغلب روزهای اش را با سفر و تفریح کردن در کنار خانواده اش می گذراند.

هر چند برخی از هواداران پر و پا قرص گوچی فوتبال ایران امیدوارند او به همین زودی ها بار دیگر به زمین بازی برگردد. اتفاقی که کمی محال به نظر می رسد.

عکس/ میز عاشقانه و لاکچری قوچان نژاد در هلندچنانکه به نظر می رسد این بازیکن خوش تکنیک خودش را بازنشسته کرده است.

با این اوصاف ساعاتی پیش رضا قوچان نژاد تصویر جذابی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده که باعث جلب توجه دنبال کنندگان او شده است.

کاپیتان سابق تیم ملی که این روزها با همسرش سروین بیات و پسر کوچک شان دوران در هلند سکونت دارد در یک استوری از میز لاکچری و عاشقانه منزل شخصی اش رونمایی کرده است.

بخوانید: ویدیو/ استوری خاص یحیی گل محمدی برای یک پرسپولیسی دو آتشه

رضا قوچان نژاد با این ویدیو آمادگی اش را به رخ همه کشید

به گزارش وقت صبح، رضا قوچان نژاد مهاجم اسبق تیم ملی در دوران بازیگری اش در زمین بازی یکی از محبوب ترین بازیکنان بین طرفداران فوتبال بود.

البته گلزنی های گوچی در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و زدن گل صعود ایران به این دوره از جام جهانی باعث محبوبیت بیشتر این بازیکن در بین مردم شد.

با این وجود حالا مدت هاست که این بازیکن کم حاشیه از تیم ملی خداحافظی کرده و حتی به نظر می رسد که دنیای فوتبال را برای همیشه ترک کرده است.

حتی در مقطعی برخی از هواداران پر و پا قرص اش او را حماسه ساز اولسون و ناجی صعود ایران به جام جهانی برزیل نامیده بودند.

در همین راستا اکنون رضا قوچان نژاد که به همراه خانواده اش در هلند زندگی می کند ویدئوی جالبی را از قدرت بدنی اش در اینستاگرام اش منتشر کرده است.

ستاره سابق تیم ملی در این فیلم در حالیکه پسرش دوران را روی شانه های اش حمل می کند با آمادگی جسمانی بالایی در حال روپایی زدن است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا