اخبار ورزشی

عکس/ عنوان جالبی که مهدی قائدی برای پدرش انتخاب کرد

مهدی قائدی مهاجم بوشهری تیم استقلال با انتشار تصویر خاصی از پدرش در اینستاگرام اش از او با عنوان جالب توجه ای یاد کرده است.

وقت صبح- مهدی قائدی که در ابتدای فصل لیگ برتر با قراردادی قرضی از امارات راهی استقلال شد حالا یکی از ستاره های اصلی آبی پوشان پایتخت است.

البته درخشش این مهاجم بوشهری در هفته های اخیر سبب شده که باشگاه استقلال در تکاپوی تمدید قراراد این بازیکن و گرفتن رضایت نامه از باشگاه شباب الاهلی باشد.

با این وجود بهترین گلزن تیم استقلال این روزها با هر فعالیتی در شبکه های اجتماعی در مرکز توجه طرفداران پر و پا قرص اش قرار دارد.

در همین خصوص ستاره جوان آبی پوشان پایتخت به تازگی تصویر جالب توجه ای از خودش و پدرش را در اینستاگرام اش منتشر کرده است.

نکته جالب این استوری عنوان خاصی است که مهدی قائدی برای پدرش استفاده کرده است. چرا که او در این تصویر با زبان جنوبی زادگاه اش بوشهر پدرش را «بوام» خطاب کرده است.

عنوان جالبی که مهدی قائدی برای پدرش انتخاب کرد

بخوانید: عکس/ سیگاری بودن مهدی قائدی تکذیب شد!

 پاسخ دندان شکن ستاره معصومی به شایعه جدایی اش

به گزارش وقت صبح، درخشش مهدی قائدی در بازی های اخیر تیم استقلال باعث توجه بیش از پیش طرفداران فوتبال به او و جزئیات زندگی شخصی اش شده است.

هر چند ستاره این روزهای تیم استقلال در یک سال اخیر کاملا از حواشی مختص به خودش فاصله گرفته و‌ ثابت کرده جز فوتبال به چیز دیگری فکر نمی کند.

البته این کم حاشیه شدن باشوی کوچک استقلال در زندگی شخصی اش هم تاثیر به سزایی داشته است. چرا که حتی همسرش که یک چهره مطرح در فضای مجازی است دیگر به مانند گذشته از فعالیت های جنجالی استقبال نمی کند.

در همین ارتباط حالا ستاره معصومی تصویری را در اینستاگرام اش منتشر کرده و از عاشقانه متفاوت اش با مهدی قائدی رونمایی کرده است.

او در این استوری خطاب به مهاجم تکنیکی آبی پوشان نوشته است: هر ثانیه هر لحظمی.

همچنین استفاده ستاره معصومی از ایموجی قلب آبی در کنار نام مهدی قائدی توجه کاربران را جلب کرده است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا