سلبریتی ها

عکس/ تیپ خارق العاده پدر و پسری عابدزاده ها در اروپا

احمدرضا عابدزاده اسطوره فوتبال ایران با انتشار مطلب خاصی در صفحه اینستاگرام اش تولد پسرش امیر عابدزاده را تبریک گفته است.

وقت صبح- روز گذشته امیر عابدزاده دروازه بان محبوب تیم ملی فوتبال تولد ۳۰ سالگی اش را جشن گرفت. با این وجود این لژیونر مطرح به لطف محبوبیت و شهرت پدرش همیشه مورد توجه دوستداران فوتبال بوده است.

همین امر سبب شده که از روز گذشته اغلب مخاطبان جدی فوتبال و کاربران مجازی با انتشار مطالب جالبی زادروز پسر ارشد عابدزاده را تبریک بگویند.

اما نکته جالب توجه این جشن تولد، یادداشت اختصاصی عقاب آسیا برای پسرش بود که با واکنش های مثبت دنبال کنندگان اش مواجه شده است.

دروازه بان اسطوره ای تیم ملی فوتبال با انتشار تصویری مشترک و جذاب در اینستاگرام اش خطاب به عابدزاده کوچک نوشته است:
پسر عزیزم، سرمایه و غرور من تولدت مبارک. دوست دارم و خدا را بابت وجودت شاکرم.

تیپ خارق العاده پدر و پسری عابدزاده ها در اروپا

بخوانید: عکس/ استایل و تیپ جالب احمدرضا عابدزاده در اروپا

دختر احمدرضا عابدزاده با این استوری برادرش را غافلگیر کرد

به گزارش وقت صبح، امیر عابدزاده دروازه بان تیم ملی فوتبال در تمام سال های فوتبالی اش همواره به سبب شهرت پدرش در مرکز توجه اغلب هواداران قوتبال قرار داشته است.

البته به اعتقاد برخی از کارشناسان فوتبال عابدزاده کوچک هنوز نتوانسته در زمین فوتبال آنچنان که باید بدرخشد و جانشین درخشانی برای عقاب آسیا باشد.

با این وجود بازیکن پونفرادینا سال هاست که در لیگ های مختلف اروپا بازی کرده و در اوج جوانی تجربیات زیادی را کسب کرده است.

در همین خصوص حالا نگار عابدزاده دختر کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال به مناسبت زادروز ۳۰ سالگی برادرش استوری جالب توجه ای را در اینستاگرام اش منتشر کرده است‌.
او با انتشار تصویری خاطره انگیز از دوران کودکی شان و استفاده از اشعار مولانا خطاب به امیر عابدزاده نوشته است:
هم نظری هم خبری، هم قمران را قمری، هم شکر اندر شکر، اندر شکر اندر شکری

دستبند نقره پاندورا
نمایش متن با لینک
دکمه بازگشت به بالا