سلبریتی ها

عکس/ تغییر چهره باورنکردنی محسن ابراهیم زاده پس از شکست بیماری!

محسن ابراهیم زاده پس از نه ماه دوری از موسیقی، با تغییر چهره ای عجیب به صحنه بازگشته است. این تغییر نیز در استوری فلور نظری به ثبت رسیده است.

وقت صبح – اواخر شهریور ماه سال گذشته بود که محسن ابراهیم زاده از بیماری حنجره اش پرده برداشت. او همان زمان اعلام کرد که برای مدتی از موسیقی فاصله خواهد گرفت.

اما نگفت که این دوری تا چه مدتی ادامه می یابد و به شکل دقیق به چه بیماری ای مبتلا شده است.

با این حال پس از 9 ماه از این ماجرا، محسن ابراهیم زاده به صحنه بازگشته است.

او درباره روند درمان و بیماری اش گفته است: «بالاخره بعد از ۹ ماه توانستم در تهران کنسرت بگذارم. من این ۹ ماه درگیر بیماری بودم. صدای من مشکل پیدا کرده بود که خدا را شکر، خوب شد ولی دوران خیلی سختی بود.»

در حال حاضر هم فلور نظری تصویری تازه از خودش به همراه محسن ابراهیم زاده منتشر کرده است. در این تصویر به وضوح می توان تغییر چهره و افزایش وزن خواننده مشهور را مشاهده کرد.

تغییر چهره باورنکردنی محسن ابراهیم زاده پس از شکست بیماری!

محسن ابراهیم‌زاده بیماری را شکست داد و به صحنه بازگشت

محسن ابراهیم‌زاده که مدت‌ها بود از صحنه اجرا به دور مانده بود، شب گذشته ـ ۱۶ اردیبهشت‌ماه ـ به روی صحنه بازگشت و علت این مساله را به هواداران خود توضیح داد.

به گزارش ایسنا، با وجود اینکه کنسرت‌ها در بهمن‌ ماه، پس از وقفه چندماهه به سالن‌های اجرا بازگشتند، اما برای محسن ابراهیم‌زاده ـ خواننده پاپ ـ بازگشتی در کار نبود.

ابراهیم‌زاده سال گذشته حین یکی از اجراهایش به مشکل حنجره‌اش اشاره کرده و گفته بود: «به نظر می‌رسد که به اجبار باید حالا حالاها موسیقی را کنار بگذارم و تحت درمان برای حجره‌ام قرار بگیرم.»

اما اکنون با اجرای شب گذشته‌ی او به نظر می‌رسد بیماری‌ای که موجب شده بود این خواننده ماه‌ها از صحنه اجرا به دور بماند و نتواند با طرفداران خود ارتباط برقرار کند، بهبود یافته و او بالاخره موفق به تجدید دیدار با طرفداران خود شده است.

ابراهیم‌زاده شب گذشته درباره بیماری خود گفته است: «بالاخره بعد از ۹ ماه توانستم در تهران کنسرت بگذارم. من این ۹ ماه درگیر بیماری بودم. صدای من مشکل پیدا کرده بود که خدا را شکر، خوب شد ولی دوران خیلی سختی بود.»

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا