سلبریتی ها

عکس/ تعریف و تمجید باورنکردنی همسر حسین ماهینی از خودش

انیس محمدی همسر حسین ماهینی کاپیتان اسبق پرسپولیس با انتشار یادداشت عجیب و جالبی در صفحه شخصی اش از رابطه صمیمانه اش با خواهرش رونمایی کرده است.

وقت صبح- در ماه های گذشته حسین ماهینی کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس با فعالیت های جنجال برانگیزش در فضای مجازی یکی از پرحاشیه ترین چهره های مطرح کشور نام گرفته بود.

اما این روزها انیس محمدی همسر حسین ماهینی برخلاف گذشته بسیار در شبکه های اجتماعی فعال و پر سر و صدا ظاهر می شود.

البته در روزهای اخیر تصاویر تازه ای که همسر ستاره سابق پرسپولیس از خودش در اینستاگرام منتشر کرده خبرساز شده است.

تعریف و تمجید باورنکردنی همسر حسین ماهینی از خودشچرا که تغییر چهره عجیب او باعث گمانه زنی های متفاوتی درباره او شده است. حتی برخی از کاربران اعتقاد دارند که تغییر قیافه این چهره مجازی ناشی از عمل های زیبایی متعددی است که انجام داده است.

در همین راستا حالا همسر ماهینی به تازگی با نمایش تصویر مشترکی از خواهرش مطلب جالب توجه ای را درباره او نوشته است.

او در این استوری با اشاره طنزآمیزی به رابطه صمیمانه اش با خواهرش نوشته است: خیلی دوسم داره، خوشبحالش که منو داره، چقد خوبه که من خواهرشم.

بخوانید: عکس/ بلایی که فرایند درمان بر سر مجری برکنار شده تلویزیون آورد

 همسر حسین ماهینی با این تغییر غیر قابل شناسایی شد

به گزارش وقت صبح، حسین ماهینی ستاره سابق باشگاه پرسپولیس مدتی است که از دنیای حرفه ای فوتبال فاصله گرفته و دیگر در زمین بازی حضور ندارد.

البته فعالیت های حاشیه ای اخیر کاپیتان سابق پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر کشور در فضای مجازی باعث اتفاقات جنجالی برای او شد.

هر چند مدتی است که او و همسرش از حواشی فاصله گرفته و با استوری های روزمره در فضای مجازی طرفداران شان را غافلگیر می کنند.

در همین خصوص حالا انیس محمدی که دیگر به یک چهره مشهور در شبکه های اجتماعی بدل شده تصویر تازه ای از خودش را در اینستاگرام اش منتشر کرده است.

اما نکته عجیب این استوری به ظاهر عاشقانه، تغییر چهره متفاوت و تازه همسر حسین ماهینی است که باعث تعجب مخاطبان او شده است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا