سلبریتی ها

عکس/ الهیار صیادمنش با یک استوری مرزهای عاشقانه را رد کرد

الهیار صیادمنش لژیونر جوان تیم ملی با انتشار یک استوری جالب توجه در صفحه شخصی اش جملاتی عاشقانه و خاص را به همسر خارجی اش تقدیم کرده است.

وقت صبح- به نظر می رسد الهیار صیادمنش مهاجم ۲۱ ساله تیم ملی فوتبال کشورمان بار دیگر به روزهای اوج خودش در زمین فوتبال برگشته است.

هرچند مصدومیت های پی در پی و ناگهانی این بازیکن جوان در ماه های اخیر سبب شده بود که او و توانایی های فنی اش در زمین بازی کمرنگ شود.

اما روند رو به رشد و درخشش روزهای اخیرش در تیم هال سیتی و لسگ چمپیونشیپ انگلیس با استقبال گسترده طرفداران این باشگاه انگلیسی روبه رو شده است.

البته همه این عوامل باعث شده که الهیار صیاد منش بیش از پیش و با روحیه ای مضاعف در فضای مجازی فعالیت کند.

در همین راستا حالا این لژیونر خوش تکنیک در تازه ترین فعالیت اش در صفحه شخصی اش با انتشار تصویری از همسرش دویگو جملاتی خاص را به او تقدیم کرده است.

او خطاب به همسر خارجی اش نوشته است: نیمه بهتر من.

https://www.vaghtesobh.com/

بخوانید: عکس/ پاسخ کوبنده و جنجالی مسعود شجاعی به وزیر پیشین ارتباطات

خالکوبی های جدید و قابل توجه الهیار صیادمنش در انگلیس

به گزارش وقت صبح، گلزنی و درخشش شب گذشته الهیار صیادمنش برای تیم هال سیتی باعث واکنش های زیادی از سوی کاربران و رسانه های داخلی شده است.

حتی صفحه فارسی AFC در اینستاگرام به حضور لژیونر ایرانی در لیگ انگلیس واکنش نشان داده و‌ با انتشار تصویری از عملکرد او تمجید کرده است.

هر چند این روزها همسر خارجی ستاره سابق استقلال با انتشار تصاویری از فعالیت های روزمره شان، توجه کاربران را به خودش جلب کرده است.

در همین‌ راستا ساعاتی پیش دویگو با نمایش تصویر عجیب و متفاوتی از الهیار در صفحه شخصی اش باعث تعجب دنبال کنندگان اش شده است.

این مدلینگ ترکیه ای با نمایش تصویری از مهاجم هال سیتی که در یک خودروی فوق لاکچری نشسته از خالکوبی های عجیب همسرش رونمایی کرده است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا