سلبریتی ها

عکس/ استوری جالب مجری اخراجی تلویزیون برای جواد کاظمیان

مجتبی پوربخش مجری برکنار شده شبکه ورزش با انتشار یک استوری صمیمانه در اینستاگرام اش تولد جواد کاظمیان پیشکسوت پرسپولیس را تبریک گفته است.

وقت صبح- فعالیت های مجازی مجتبی پوربخش مجری ممنوع التصویر تلویزیون در صفحه شخصی اش نشان داده که او روابط دوستانه و نزدیکی با ستاره سابق پرسپولیس جواد کاظمیان دارد.

البته پیشکسوت پرسپولیس هم در ماه های گذشته با انتشار مطالبی پر سر و صدا در صفحه شخصی اش از این گزارشگر و مجری سابق صدا و سیما حمایت کرده بود.

در همین راستا اکنون این مجری اخراجی با انتشار تصویری مشترک در اینستاگرام اش زاد روز جواد کاظمیان را با متنی خاص تبریک گفته است.

نکته جالب توجه این استوری تولد لحن صمیمانه و خودمانی پوربخش نسبت به بازیکن اسبق تیم ملی است که او را جواتی خطاب کرده است.

ستوری جالب مجری اخراجی تلویزیون برای جواد کاظمیان

بخوانید: عکس/ استوری جالب و خاص مهرزاد معدنچی برای تولد جواد کاظمیان

 هزینه درمان سرطان صدای مجری اخراجی تلویزیون را درآورد

به گزارش وقت صبح، در ماه های گذشته بود که مجری و گزارشگر سابق شبکه ورزش با پیامی در اینستاگرام اش اعلام کرد که با بیماری سرطان در حال مبارزه است.

البته این مجری باسابقه به این موضوع هم اشاره کرد که دو سالی است تحت درمان است و جز دوستان نزدیک اش کسی از این اتفاق مهم زندگی او خبر نداشته است.

حالا پس از ماه ها و بعد از گذشت اتفاقات عجیب و متفاوتی که این مجری برکنار شده از سر گذرانده، او دوباره روند درمان اش را شروع کرده استاما نکته مهم ماجرا آنجاست که پوربخش در این مدت کوتاه بارها از هزینه های هنگفت داروهای بیماری اش گلایه و انتقاد کرده است.

در همین خصوص حالا این مجری ممنوع التصویر در تازه ترین فعالیت اش با انتشار تصویر یکی از مهم ترین داروهای شیمی درمانی بار دیگر اعلام کرده که هزینه های این بیماری حتی برای او که چهره ای است مشهور سرسام آور است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا