سلبریتی ها

عکس/ آخرین یادگاری تلخ حسین ماهینی و جواد کاظمیان با علی انصاریان

منتشر شدن تصویر متفاوتی از جواد کاظمیان و حسین ماهینی دو پیشکسوت تیم پرسپولیس سوژه داغ کاربران فضای مجازی شده است.

وقت صبح- جواد کاظمیان و حسین ماهینی از چهره های محبوب و سابق پرسپولیس همواره مورد توجه اغلب طرفداران تیم پرسپولیس بوده اند.

البته جواد کاظمیان مدت هاست که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده و به عنوان پیشکسوت این باشگاه از او یاد می شود. اما حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس هنوز به طور رسمی از میادین حرفه ای خداحافظی نکرده است.

در همین خصوص ساعاتی پیش تصاویر مشترکی از این دو چهره پرسپولیسی در مراسم رونمایی از آخرین فیلم مرحوم علی انصاریان در فضای مجازی منتشر شده است.

این تصاویر که مرتبط با اکران خصوصی فیلم قطع فوری با هنرمندی مرحوم علی انصاریان است با واکنش مثبت اغلب مخاطبان فوتبال روبه رو شده است.

آخرین یادگاری تلخ حسین ماهینی و جواد کاظمیان با علی انصاریان

 استوری جالب مجری اخراجی تلویزیون برای جواد کاظمیان

به گزارش وقت صبح، فعالیت های مجازی مجتبی پوربخش مجری ممنوع التصویر تلویزیون در صفحه شخصی اش نشان داده که او روابط دوستانه و نزدیکی با ستاره سابق پرسپولیس جواد کاظمیان دارد.

البته پیشکسوت پرسپولیس هم در ماه های گذشته با انتشار مطالبی پر سر و صدا در صفحه شخصی اش از این گزارشگر و مجری سابق صدا و سیما حمایت کرده بود.

در همین راستا اکنون این مجری اخراجی با انتشار تصویری مشترک در اینستاگرام اش زاد روز جواد کاظمیان را با متنی خاص تبریک گفته است.

نکته جالب توجه این استوری تولد لحن صمیمانه و خودمانی پوربخش نسبت به بازیکن اسبق تیم ملی است که او را جواتی خطاب کرده است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا