دکوراسیون

طراحی دکوراسیون مدرن آشپزخانه با قفسه های اپن + عکس

آشپزخانه ی مدرن با قفسه های اپن و چیدمانی شیک

برخی آشپزخانه ها طوری طراحی می شوند که در همان نگاه اول متفاوت بودن خود را نسبت به سایر مدل ها به بیینده نشان می دهد. مدل آشپزخانه اپن به خودی خود نمی تواند آن تاثیر را داشته باشد، در حقیقت بعضی ریزه کاری ها و جزئیات هستند که آن چهره خاص و متفاوت را به آشپزخانه می دهند. یکی از این ویژگی ها استفاده از قفسه های اپن و چیدمان مرتب قفسه هاست که خیلی عالی در آشپزخانه های مدرن و کلاسیک جواب می دهد.

قفسه های اپن در آشپزخانه باید خیلی دقیق و با نقشه ریزی درست طراحی شوند، تنها در این صورت است که ظاهری الهام بخش و شیک در آشپزخانه بوجود می آید. مسئله مهم نوع تزیین و چیدمان روی قفسه هاست که تاثیر زیادی بروی نمای ظاهری می گذارد، مثلا خانه دارهای خوش ذوق می توانند با چیدن ادویه جات و ظروف رنگارنگ روی قفسه ها، ذوق هنری خود را به دیگران نشان بدهند. البته موضوع فقط چینش روی قفسه ها نیست، خود قفسه ها نیز می توانند طرحی جالب و چشم گیر داشته باشند. مانند قفسه های جئومتریک یا هندسی که برای طراحی مدل آشپزخانه اپن گزینه ای عالی محسوب می شوند.

قفسه های اپن

قفسه های اپن در زیبایی آشپزخانه

فرقی ندارد آشپزخانه شما کوچک یا بزرگ، عریض یا طویل باشد. در هر صورت هر کدبانویی برای زیباتر جلوه کردن، کارآرایی و انضباط در آشپزخانه به وجود کابینت و قفسه های دیواری نیاز دارد. در چند سال اخیر، قفسه های شیشه ای و اپن از ظرافت طرح و تنوع بیشتری نسبت به دهه های پیشین برخوردار شده اند و به همین دلیل در دکوراسیون آشپزخانه ها به وفور دیده می شوند. شما هم اگر به دنبال این هستید که ظروف دکوری و مورد استفاده در آشپزخانه را در معرض دید عموم قرار داده و دسترسی آسان به آنها داشته باشید، پیشنهاد می کنیم به چند ایده در این خصوص توجه کنید.

قفسه های اپن
قفسه های اپن در زیبایی آشپزخانه

قفسه های شیشه ای شناور، زیبایی لوازم تزئینی شما را دوبرابر خواهند کرد

اگر طراحی آشپزخانه شما به صورت مدرن و مینی مال است، قفسه های شیشه ای شناور روی دیوار، مخصوص چیدمان آشپرخانه تان است. قفسه های غوطه ور دارای آویزها و قلاب های مخفی در پشت قفسه هستند که به هیچ وجه نمایان نیست. این قفسه ها در فضاهای خالی نمای بهتری خواهند داشت. البته بهتر است ظروف تزئینی و دکوری خود را که مدت های طولانی از آنها استفاده نمی کنید، روی طبقات بالای این قفسه هاو ظروف دائمالاستفاده را در طبقات پایینی بچینید.
قفسه هایی را انتخاب کنید که با سبک آشپزخانه تان در هارمونی است.
اگر دکور آشپزخانه تان به صورت سنتی است، از قفسه های اپن چوبی استفاده کنید.این طرح برای آشپزخانه های روستیک نیز پیشنهاد میشود.بهتر است قبل از انتخاب تصمیم بگیرید به دنبال چه هستید؟ کاربرد قفسه در آشپزخانه چیست؟

قفسه های اپن

قفسه های اپن در زیبایی آشپزخانه

کابینت های اپن هم می توانند به قفسه ها تبدیل شوند

با اینکه همه شما تنها قفسه های اپن را مناسب نمایش ظروف دکوری خود می پندارید، باید خاطر نشان کرد کابینت هایی که دارای دربهای شیشهای هستند نیز میتوانند کار قفسه های اپن را انجام دهند. این ایده در خانه ای مدرن و کلاسیک، نمای جذاب تری خلق می کند. مثلا در این نمونه، طراح خانه درب های کابینت را بر داشته و با رنگ آمیزی آن را تبدیل به قفسه ای اپن کرده است!

قفسه های اپن

قفسه های اپن در زیبایی آشپزخانه

اگر نمی توانید درهای کابینت را در آورده و لوازم دکوری خود را به نمایش بگذارید، فقط کافیست درها را باز کنید و لوازم خود را در طبقات پایین کابینت با سلیقه شخصی خود بچینید.

دستبند نقره پاندورا
نمایش متن با لینک
دکمه بازگشت به بالا