اجتماعیویژه

صف خرید مرغ در این استان کشته داد!

دعوا در صف خرید مرغ، به قتل یک مرد جوان ختم شد.

به گزارش ایرنا، فرماندار جیرفت با اشاره به جزییات یک مورد قتل در این شهرستان گفت: قاتلی که دو روز پیش موجب مرگ یک جوان با ضربه چاقو در صف خرید مرغ شد، در بازداشت به‌سر می‌برد.

احمد بلندنظر، فرماندار جیرفت اظهار کرد: بعد از اینکه یک نفر بدون نوبت، در دو مرحله از یک مرغ فروشی خرید کرد و یکی از افراد به این کار معترض می‌شود، بحثی سرمی‌گیرد.

اوافزود: در نتیجه این بحث، درگیری فیزیکی رخ می‌دهد و چند نفر از دیگر حاضران با فردی که بدون نوبت مرغ خریداری کرده درگیر می‌شوند.

فرماندار جیرفت اضافه کرد: فردی که بدون نوبت مرغ خریداری کرده و آشنای فروشنده بوده، از مرغ فروشی خارج می‌شود و این بار با چاقو برمی‌گردد اما کسانی که با او درگیر شده بودند در مغازه نبودند، در نتیجه یک ضربه چاقو به دست معترض اول می‌زند.

بلندنظر ادامه داد: چون به‌موقع فرد را به بیمارستان نرساندند و ضربه چاقو به شریان اصلی دستش برخورد کرده بود، این جوان که دو سالی از ازدواجش می‌گذشت، خون زیادی از دست داد و با وجود تلاش‌های زیاد، در بیمارستان جان باخت.

او با بیان اینکه ازدحام خاصی نیز در مغازه نبوده و فقط ۶ نفر در صف ایستاده بوده‌اند، افزود: تنها دلیل آغاز بحث و درگیری، ورود مجدد ضارب برای خرید بدون نوبت به مغازه بوده است.

فرماندار جیرفت تاکید کرد: ضارب بعد از وارد کردن ضربه به دست فرد جان‌باخته، حین دنبال کردن فرد دیگری در خیابان بوده است که توسط پلیس دستگیر می‌شود.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا