اقتصادی

شرایط پیش فروش سورن پلاس XU7P اعلام شد

شرکت ایران خودرو شرایط فروش سورن پلاس با موتور جدید XU7P را ویژه بهمن 1402 اعلام کرد.

این طرح فروش و پیش سورن پلاس ویژه اولویت های زمستان ۱۴۰۲ است و متقاضیان چهت تکمیل فرایند ثبت نام می‌توانند به وبسایت فروش این شرکت و سامانه یکپارچه یا نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو مراجعه نمایند.

در این طرح خودرو سورن پلاس XU7P به صورت نقدی با قیمت 4,591,189,336 ریال و با تحویل 90 روزه عرضه می‌شود. در طرح پیش فروش نیز این خودرو با پیش‌پرداخت‌های 50 و 45 درصد با تحویل تیر و مرداد 1403 قابل خرید است.

شرایط فروش و پیش فروش سورن پلاس XU7P بهمن 1402

 

خودرو سورن با موتور XU7P کلاس ۵۸۴۰۲ سورن با موتور XU7P کلاس ۵۸۴۰۲ سورن با موتور XU7P کلاس ۵۸۴۰۲
تحویل ۹۰ روزه تیر ۱۴۰۳ مرداد ۱۴۰۳
برنامه فروش ۱۰۷۶۰۳ برنامه فروش ۱۰۷۶۰۴ برنامه فروش ۱۰۷۶۰۵
قیمت مصوب (ریال) 4,591,189,336 2,295,595,000 پیش پرداخت پیش پرداخت۲,۰۶۶,۰۳۶,۰۰۰
سود مشارکت و انصراف
رنگ سفید، مشکی آبنوس سفید مشکی آبنوس خاکستری متالیک، آبی کبود سفید، مشکی ،آبنوس خاکستری متالیک، آبی کبود
میزان پیش پرداخت مبلغ پیش پرداخت حدود ۵۰ درصد قیمت فعلی محصول است. مبلغ پیش پرداخت حدود 45 درصد قیمت فعلی محصول است.

 

 

سورن پلاس XU7P

 

 

مشخصات فنی و امکانات رفاهی سورن پلاس بهینه با موتور XU7P

 

خودروی سورن پلاس بهینه، محصول جدید شرکت ایران خودرو می‌باشد که با هدف کاهش هزینه‌های تولید و قیمت نهایی، تغییراتی در مشخصات فنی و امکانات رفاهی نسبت به مدل‌های قبلی سورن داشته است.

این خودرو از لحاظ فنی تفاوت چندانی با محصولات قبلی این شرکت مانند پژو پارس ندارد. موتور آن XU7P 1.8 لیتری با 8 سوپاپ است که حداکثر قدرت 98 اسب بخار و گشتاور 146 نیوتن متر تولید می‌کند. جعبه‌دنده 5 سرعته دستی، قدرت را به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند. مصرف سوخت نیز در حدود 7 لیتر در هر 100 کیلومتر است که برای یک خودروی سدان 4 سیلندر مناسب به نظر می‌رسد.

 

فضای داخلی سورن پلاس

 

در زمینه امکانات رفاهی، سورن پلاس بهینه نسبت به مدل EF7 بنزینی ساده‌تر شده است. با این‌حال همچنان برخی ویژگی‌های استاندارد ایمنی و راحتی مانند 2 کیسه هوا، صندلی‌های برقی و پشتی تنظیم‌شونده، سیستم تهویه مطبوع، دوربین و سنسور دنده‌عقب، کنترل ثبات و کمک شروع به حرکت در سربالایی را دارد. البته برخی امکانات مانند کروز کنترل و رینگ آلومینیومی به منظور کاهش قیمت حذف شده‌اند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا