سلبریتی ها

سوسانوی جومونگ این روزها چه شکلی است و چگونه لباس می‌پوشد؟

سریال تاریخی جومونگ را به‌خاطر دارید؟ محبوب‌ترین بازیگر شما در سریال جومونگ چه کسی بود؟ بی‌شک در زمان پخش این سریال در ایران بانو سوسانو یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای این سریال برای ایرانی‌ها بود.

به گزارش وقت صبح به نقل از چی بپوشم، سوسانو، به‌عنوان زنی قدرتمند و مستقل در ذهن مخاطبان ماندگار شد. هان هه جین، بازیگر نقش سوسانو در سریال جومونگ، در ۲۰ سالگی بازیگری را شروع کرد و در ۲۵ سالگی با نقش‌آفرینی در سریال جومونگ به شهرت جهانی رسید.

گذر این سال‌ها در زیبایی او خللی ایجاد نکرده و او با ۴۲ سال سن هنوز به همان زیبایی و جذابیت ۲۵ سالگی خود می‌باشد. گفته می‌شود هان هه جین «معیار زیبایی کلاسیک» است و ظرافت چهره و اندامش تحسین‌برانگیز و بی‌نقص می‌باشد.

اگر شما هم زمانی از هواداران دو آتیشه او بوده‌اید یا هنوز هم می‌باشید؛ شاید برایتان جالب باشد که بدانید، بانو سوسانو سریال جومونگ این روزها چگونه لباس می‌پوشد؟ همراه ما باشید تا در ادامه به بررسی استایل هان هه جین بپردازیم.

۷ نکته درباره استایل سوسانو سریال جومونگ

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

هان هه جین بازیگری تواناست که جوایز قابل ملاحظه‌ای هم دریافت کرده‌است. یکی از جوایز او مربوط به سریال «افسانه جومونگ می‌باشد که عنوان بهترین بازیگر زن آسیا را از آن خود ساخت.

بانو سوسانو قطعا می‌داند که تا چه اندازه در بین مردم ایران محبوب است اما شاید این نکته را نداند که هنوز هم سریال جومونگ در شبکه‌های ایرانی پخش می‌شود و برخی از هواداران پروپاقرص آن چندین بار این سریال را دیده‌اند!

هان هه جین علاوه بر نقش‌آفرینی شگفت‌انگیزش، استایلی ساده اما گیرا و دلربا دارد. او با رعایت یک‌سری اصول و نکات در استایل خود توانسته‌است، استایلی شیک برای خودش تدارک ببیند.

در زیر برخی از نکات شاخص در استایل هان هه جین را مرور می‌کنیم تا بیشتر با سبک استایل او آشنا شوید. این نکات عبارتند از:

آرایش ملیح

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

هان هه جین مانند بسیاری از بازیگران و سلبریتی‌های کره‌ای طرفدار آرایشی ملیح و طبیعی است. او همیشه آراسته است و زیبایی خود اهمیت زیادی می‌دهد.

آرایش طبیعی با رنگ‌های ملیح یا نود طرفداران زیادی دارد. از طرفی از آنجایی که خود هان هی جین از زیبایی بی‌نقصی برخوردار است؛ آرایش ملایم و ملیح بیشتر جذابیت و ظرافت صورت او را نشان می‌دهد.

کت زنانه شیک

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

کت و دامن و کت و شلوار زنانه از آن آیتم‌هایی هستند که وجود آن در کمد لباس خانم‌های شیک‌پوش امروزی اجتناب‌ناپذیر است.

کت و دامن و کت و شلوار برای خانم‌ها استایلی رسمی، شیک و تاثیرگذار به‌حساب می‌آید. و اقتدار و وقار خاصی به آن‌ها می‌بخشد. با بررسی استایل بازیگر نقش سوسانو متوجه علاقه او به این آیتم‌ها می‌شویم.

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

او در انتخاب کت زنانه سلیقه خوبی دارد و به‌خوبی بلد است که چگونه آن را با سایر عناصر ست کند تا استایل خیره‌کننده‌ای داشته باشد.

کت و دامن‌های خوش‌دوخت هان‌های جین کاملا برازنده اندام ظریف و بی‌نقص اوست. به کت و دامن جذاب او در عکس زیر نگاه کنید؛ این استایل مونوکروم سفید او، تحسین‌برانگیز نیست؟

استایل مونوکروم

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

این روزها خیلی از سلبریتی‌های شیک‌پوش به استایل‌های مونوکروم روی آورده‌اند و به ما نشان داده‌اند که این سبک استایل با کمترین ریسک‌پذیری، جذابیتی چشمگیر دارد. از طریفی سفید یک رنگ خنثی و پر آرامش است که مورد استقبال بسیاری از افراد خوش‌پوش می‌باشد.

با مرور استایل سوسانو متوجه می‌شویم که او شیفته استایل مونوکروم و به‌خصوص استایل مونوکروم سفید می‌باشد.

استایل مونوکروم سفید یعنی استایلی که عناصر این استایل از لباس گرفته تا کیف و کفش همگی سفید هستند.

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

این بانو خوش‌استایل و زیبا چندین بار در استایل‌های رسمی و نیمه‌رسمی خود این استایل را تکرار کرده‌است که نشان‌دهنده علاقه او به رنگ سفید می‌باشد.

هان هه جین در این استایل بسیار دلربا و ملیح می‌شود. استایل‌های مونوکروم شیری رنگ و یا مشکی هم در وهله بعدی مورد علاقه سوسانو می‌باشند.

مدل مو

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

سوسانو سریال جومونگ معمولا موهای خود را به‌آسودگی روی شانه‌هایش رها کرده و باز می‌گذارد یا آن را به‌صورت مرتب در پشت سرش جمع می‌کند.

این بانوی جذاب که یادآور زیبایی کلاسیک است، با این مدل مو در عین سادگی درخشان و تحسین‌برانگیز می‌باشد. همچنین مدل موی کوتاه سوسانو نیز به چهره‌اش می‌آید و استایلش را کاریزماتیک می‌کند.

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

هان هه جین با موهای کوتاه انگار نشاط و جوانی بیشتری در چهره‌اش نمایان می‌شود. به نحوی می‌توان گفت که موی کوتاه سن او را پایین‌تر نشان می‌دهد.

پیراهن‌های کوتاه جذاب

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

یکی از آیتم‌های تکرار شونده استایل بازیگر سوسانو، پیراهن‌های کوتاه جذاب اوست. او پیراهن‌های شیکی را انتخاب می‌کند تا ظرافت زنانه چهره و اندام او را به رخ بکشند.

او به رنگ‌های بسیاری علاقه دارد و تنوع رنگ پیراهن‌های او گواه این موضوع می‌باشند اما با مرور استایل هان‌های جین در چند سال اخیر با تکرار رنگ‌های سفید، سیاه، شیری، آبی و صورتی، می‌توان پی برد که او از این رنگ‌ها استقبال بیشتری می‌نماید.

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

این پیراهن ابریشمی سوسانو در تصویر او ظاهری الگانت و ظریف به او بخشیده‌است.

هان هه جین این پیراهن براق ابریشمی را که توسط برند ساتین طراحی شده‌است با یک کفش سفید زیبا، ساعتی ظریف و نقره‌ای و گوشواره‌ای حلقه‌ای برای یک رویداد تبلیغاتی پوشیده‌بود. این استایل او جذاب نیست؟

رعایت کدهای پوششی

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

برای هر فردی خوش‌پوشی واجب است که درس کدها را رعایت کند و بداند که هر لباسی را در چه موقعیتی باید بپوشد. این یک اصل مهم در دنیای مد و فشن است.

چرا که اگر زیباترین لباس‌ها در جای مناسب خودش پوشیده نشود نه تنها جذاب نیست بلکه عجیب هم به نظر می‌رسد. هان هه جین در این زمینه مهارت لازم را دارد و با سلیقه مطلوبی که دارد به تناسب هر موقعیت لباس متناسب با آن را می‌پوشد.

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

مثلا در استایل کژوال و روزمره هان هه جین ممکن است، او را با یک سویشرت ملیح یا بلوزی جذاب با شلواری جین ببینیم و در یک رویداد رسمی یا نیمه رسمی او را با پیراهن یا کت و دامنی با شکوه و زیبا مشاهده کنیم.

برای مثال به این استایل فرودگاهی شیک او نگاه کنید؛ این استایل همه تناسبات و هارمونی‌ها را رعایت کرده و مورد استقبال زیادی قرار گرفته‌است.

لباس‌های باوقار و متین

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

استایل هان هه جین به‌نوعی نمایانگر شخصیت اوست. او استایلی جذاب توامان با وقار همیشگی خود دارد.

هان هه جین به دنبال سبکی عجیب و غریب برای استایلش نمی‌گردد و از آن دست هنرمندانی نیست که سبک استایل متفاوتی را برگزیند و با آن به شهرت برسد. استایل‌های رسمی هان هه جین همیشه موقر و ظریف هستند.

سوسانوی جومونگ این روزها این گونه لباس می‌پوشد.

او گاهی برای حضور در رویدادهای رسمی، پیراهن‌های بلند خوش‌برشی را به تن می‌کند که زیبایی خیره‌کننده او را دو چندان می‌نمایند.

در این استایل رسمی هان هی جین، یک پیراهن بلند خوش‌رنگ را به تن کرده و با اکسسوری‌های جذاب و مدل مویی ساده به همراه چتری استایلی جذاب تدارک دیده‌است.

سخن پایانی

با مرور استایل هان هه جین متوجه می‌شویم که علاوه بر زیبایی، ملاحت و ظرافت و نکاتی که در مورد استایل او گفتیم؛ لبخند شیرین و دلربا و آرامشی که در نگاهش موج می‌زند هم در جذابیت او تاثیرگذارند.

استایل سوسانو سادگی و ملاحتی توام با وقار دارد. هارمونی رنگ‌ها، انسجام استایل و رعایت کدهای پوششی هم مزید بر شیک بودن استایل او شده‌اند.

سبک مد هان‌های جین مدام در حال تغییر است و او هر بار با استایل جذاب خود توقعات را بالا می‌برد. حالا که با هم مرور کردیم که بانو سوسانو سریال جومونگ این روزها چگونه لباس می‌پوشد؛ نظرتان را درباره استایل او با ما در میان بگذارید. به استایل هان‌های جین از یک تا ده چه نمره‌ای می‌دهید؟

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا