سلبریتی ها

سر و وضع عجیب آناهیتا همتی در خارج از کشور/ عکس

آناهیتا همتی تصویری عجیب را از خود در خرج از کشور با ریخت و قیافه ای متفاوت منتشر کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از فانیگما، آناهیتا همتی بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی عکسی دو نفره را با برادرش در خارج از کشور با ریخت و قیافه ای تفاوت به اشتراک گذاشت.

آناهیتا همتی بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی عکسی دو نفره را با برادرش در خارج از کشور با ریخت و قیافه ای تفاوت به اشتراک گذاشت.

حرف های ناراحت کننده آناهیتا همتی درباره نامزدش

سه سالی که ضربان قلبمون کنار هم‌تپید، لذتبخشترین و درخشانترین دوران زندگیم بود، اگر «مرگ» مارو از هم جدا نمیکرد قرار بود دوران بازنشستگیمون رو بازم با هم سپری کنیم.

«عاشقی» توام با صداقت، مهربانی و دست و دلبازی بارزترین ویژگی‌ات بود و من بیشترین یادگیری مهارت‌های زندگی رو مدیونتم، بسیار قدردان و سپاسگزارت بودم، هستم و خواهم بود تا نفس میکشم.

تاثیر تو در زندگی من به قدری زیاد بوده که تا وقتی زنده‌ام در رفتار و کردارم مشهوده، با تو به رشد رسیدم و دوست داشتن واقعی و حقیقی رو یاد گرفتم.

چشم میچرخونم تورو تو همه بخش‌های زندگیم میبینم، حتی گاهی در جزئی‌ترین و معمولی‌ترین چیزای زندگی، مثل خوردن میوه‌ای که دوست داشتی، یا رنگ مورد علاقه ات، یا بویی که دوست داشتی، موسیقی و فیلم‌های مورد علاقه ات، سفر، دریا و جنگل… بوی لاوندر و…

سال هشتادوسه تا هشتادوشش، نقطه طلایی زندگی‌ام محسوب میشه، چیزی شبیه خواب و خیال و رویا، بسیار زیبا و درخشان.

امروز روز تولد توست همینطور که خاطرات قشنگم مثل فیلم از جلوی چشمم رد میشه، اشک هام هم روی گونه‌ام جاریه، درد و زخم جای نبودنت توی قلبم هرگز التیام پیدا نمیکنه.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا