گردشگری

سریع ترین راه یادگیری زبان برای مهاجرت!

کدام شیوه برای یادگیری زبان در زمان مهاجرت مناسب است؟

در این روزها یادگیری زبان برای مهاجرت به یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی تبدیل شده است که برای تحصیل یا اقامت، قصد خروج از کشور را دارند. این مساله برای دریافت اقامت کشورهای خاصی مثل آلمان و کانادا که علاقه مندان زیادی برای مهاجرت دارد پررنگ تر می شود. بدون شک، داشتن مدرک زبان معتبر با نمره قبولی بالا برای چنین افرادی به برگ برنده تبدیل خواهد شد. بنابراین اگر شما هم قصد مهاجرت به کانادا یا سایر کشورها را دارید ولی برای یادگیری زبان با چالش روبه رو هستید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

سفر رفتن

آزمون آیلتس؛ معتبرترین آزمون زبان انگلیسی برای مهاجرت به کانادا و سایر کشورها

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی است که در سراسر دنیا توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می شود. این آزمون با 3.5 میلیون شرکت کننده در سال 2020، محبوب ترین آزمون برای سنجش مهارت زبان انگلیسی در جهان برای ادامه تحصیل در مقاطع عالی و مهاجرت جهانی شناخته شده است.

آزمون آیلتس دارای چهار بخش مهارت شنیداری(listening)، نوشتاری(writing)، خواندن (reading) وگفتگو(speaking) می شود که هر کدام به صورت جداگانه در مدت زمان های مشخصی، مورد ارزیابی قرار می گیرند.

زمان برای پاسخگویی به تمام بخش های آزمون آیلتس 2 ساعت و 45 دقیقه است که سه بخش اول آن یعنی مهارت های گوش دادن، خواندن و نوشتن، پشت سر هم و بخش صحبت کردن وابسته به مرکز برگزارکننده آزمون در همان روز یا روزی دیگر برگزار خواهد شد.

با توجه به مدت زمان کم آزمون آیلتس برای سنجش هر چهار مهارت، لازم است که با بالا بردن تسلط و مهارت های زبان خود، سرعت پاسخگویی خود به سوالات هر بخش را افزایش دهید. بنابراین چنین کاری نیازمند یادگیری اصولی است تا بتواند در کم ترین زمان، نتیجه بخش باشد.

شرکت در کلاس آیلتس می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای کسب آمادگی بالا جهت شرکت در آزمون آیلتس باشد. زمان مهم ترین فاکتور یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت به کانادا و کشورهای انگلیسی زبان است پس می توانید با شرکت در دوره های آنلاین کلاس آیلتس با حفظ زمان خود، به تسلط مناسبی در هر چهار مهارت زبان انگلیسی برسید و آمادگی خود را برای شرکت در آزمون آیلتس بالا ببرید.

آزمون آیلتس

آزمون تافل، پیش شرط ورود به اکثر دانشگاه های معتبر دنیا

آزمون تافل نیز یکی دیگر از معتبرترین آزمون های بین المللی در زمینه زبان است که مرکز آن در کشور آمریکا قرار دارد و هر ساله از طریق شرکت ETS برگزار می شود.
اگر قصد ادامه تحصیل و اشتغال در کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا و سایر کشورهای انگلیسی زبان را دارید، داشتن نمرات قابل قبول این مدرک برای شما مفید بوده و پذیرش شما در این کشورها را راحت تر می کند.
این آزمون همانند آزمون آیلتس به 4 قسمت (مهارت های 4گانه زبان انگلیسی) تقسیم شده است که در هر بخش، سوالات جداگانه ای توسط طراحان آزمون پرسیده خواهد شد. برخلاف آزمون آیلتس، همه بخش های آزمون در همان روز امتحان گرفته می شود. سوالات آزمون تافل در مورد شخص شما، محل زندگی، سلیقه ها و عقاید شما است که حدوداً 17 دقیقه برای پاسخگویی به آن ها زمان خواهید داشت.
معمولاً برای آمادگی بالا در آزمون تافل، اکثر زبان آموزان از کلاس تافل و آموزش زبان انگلیسی فشرده آنلاین استفاده می کنند. این کلاس ها، روی 4 مهارت اصلی یادگیری زبان برای مهاجرت تمرکز می کنند و با آموزش تکنیک های درست یادگیری، سرعت زبان آموز را برای پاسخ به سوالات تافل بالا می برند.

قدمی بزرگ برای مهاجرت با سریع ترین روش آموزش زبان انگلیسی و آلمانی

برای مهاجرت به خارج از کشور، شرکت در آزمون آیلتس و تافل، تنها بخشی از مسیر پرپیچ و خم مهاجرت است. مصاحبه با سفارت خانه کشور مقصد، ترجمه مدارک مورد نیاز، دوری از خانواده و دغدغه پیدا کردن کار و مسکن در کشور مورد نظر از مهم ترین دغدغه های افرادی است که قصد مهاجرت دارند.
بنابراین اگر فرد مهاجر، تسلط مناسبی برای زبان آن کشور نداشته باشد، مشکلات و دغدغه های مهاجرتش دو برابر می شود. به دلیل دغدغه های این افراد در زمان مهاجرت به خارج از کشور و اهمیت زبان برای آن ها، بهترین شیوه یادگیری، استفاده از روش های آموزش زبان فشرده برای مهاجرت است.
حتی اگر شما به زبانی غیر از زبان انگلیسی نیاز دارید، مثل زبان آلمانی، شرکت در کلاس های آموزش زبان آلمانی آنلاین که به صورت فشرده و متناسب با نیاز شما برگزار می شود، سریع ترین راه یادگیری زبان برای مهاجرت است که می توانید انتخاب کنید.
یادگیری زبان انگلیسی

اساتید زبان استادبانک و یادگیری زبان انگلیسی برای مهاجرت

فرقی نمی کند که شما با چه هدفی قصد خروج از کشور را دارید، یادگیری زبان برای مهاجرت مهم ترین اقدامی است که باید قبل از ترک کشور انجام دهید.
شرکت در کلاس تدریس آنلاین استادبانک می تواند گزینه مناسب شما برای رسیدن به تسلط کامل در زبان باشد. شما می توانید با شرکت در کلاس معلم خصوصی استادبانک، با توجه به هدفی که دارید، علاوه بر کنترل هزینه های خود، آموزش تضمینی زبان انگلیسی مجازی را با اساتید برتر این موسسه تجربه کنید. اگر هدف یادگیری و آموزش زبان برای مهاجرت را دارید با شرکت در کلاس معلم خصوصی استادبانک در سریع ترین زمان به هدف خود خواهید رسید.
بنابراین اگر در زمینه خدمات معلم خصوصی استادبانک (www.ostadbank.com) و امکانات این موسسه تدریس خصوصی نیاز به مشاوره داشتید، می توانید با شماره گیری 000-54435-021 با مشاورین و کارشناسان استادبانک در تماس باشید تا درخواست خود را ثبت کرده یا مشاوره رایگان دریافت کنید.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا