سلبریتی ها

“ریحانا” رکورد “کیتی پری” را در توییتر شکست!

ریحانا خواننده مشهور 35 ساله با شکستن رکورد کیتی پری خواننده آمریکایی 38 ساله حالا بیشترین دنبال کننده در توییتر را به خود اختصاص داده است.

وقت صبح– دنبال کننده‌های ریحانا اخیراً به لطف یک پست جنجالی حاوی تصاویر عید پاک پسر 11 ماهه او افزایش بسیار زیادی داشته است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، ریحانا پس از سبقت گرفتن از دوست ستاره پاپ خود، کیتی پری، اکنون محبوب ترین زن در توییتر است.

این ستاره 35 ساله که قرار است در فیلم آینده «اسمورف‌ها» نقش آفرینی کند، اکنون 108.3 میلیون طرفدار در توییتر دارد. این شبکه اجتماعی اخیرا توسط ایلان ماسک خریداری شده است.

کتی پری که سال‌هاست به عنوان یکی از داوران برنامه آمریکن آیدل به فعایلت مشغول است، 108.1 میلیون دنبال کننده در این شبکه اجتماعی دارد.

دنبال کننده‌های ریحانا اخیراً در 11 آوریل به لطف پست جنجالی او در توییتر افزایش چشمگیری داشته‌اند.

ریحانا در این پست تصاویری را از پسر 11 ماهه خود در حال جشن گرفتن اولین عید پاک زندگی‌اش به اشتراک گذاشته است.

این خانم خواننده در توضیح این عکس‌های شیرین تنها به نوشتن «عید پاک» بسنده کرده است.

لقب بامزه طرفداران برای پسر 11 ماهه ریحانا!

این پست با بیش از 3هزار نظر، 41 هزار بازتوییت و بیش از نیم میلیون لایک به 26.7 میلیون بازدید رسیده است.

طرفداران پس از انتشار این عکس‌ها به سرعت در بخش نظرات به تمجید از این پسر کوچک پرداختند.

طرفداران به پسر ریحانا که هنوز نامش به صورت عمومی اعلام نشده است لقب مرد خوشتیپ کوچک را دادند و او را بامزه و دوست داشتنی خطاب کردند.

ریحانا در حال حاضر دومین فرزند خود و شریک زندگی‌اش رپر آمریکایی A$AP Rocky را باردار است. به گزارش وقت صبح این خانم خواننده خبر بارداری دوم خود را در جریان بازگشت خود به دنیای موسیقی و اجرای خود در نمایش بین دو نیمه مسابقات Super Bowl در ماه فوریه اعلام کرد.

این خواننده با برند لوازم آرایشی خود به یکی از شناخته شده ترین نام‌ها در حوضه محصولات آرایشی تبدیل شده است.

او پس از رسیدن به مقام میلیاردر در سال 2021، مادر شد. زمانی که او تاج ثروتمندترین خواننده زن جهان و دومین زن ثروتمند در صنعت سرگرمی پس از اپرا وینفری را به دست آورد.

دستبند نقره پاندورا
نمایش متن با لینک
دکمه بازگشت به بالا