تغذیه و رژیم غذایی

رژیم لاغری بی نقص آنجلینا جولی + نکات اساسی و کاربردی

راز آنجلینا جولی در تناسب اندام قبل و بعد زایمان

برای سوزاندن چربی و نگه داشتن بدن در یک شکل و فرم عالی و متناسب، آنجلینا جولی تمرین های ایروبیک را با دیگر تمرین های کاربردی ترکیب می کند تا بتواند ورزش های قدرتی و مقاومتی انجام دهد و در نتیجه نتایج آن را به بهترین شکل دریافت می کند.

پر کار بودن او باعث نمی شود که از چند ساعت ورزش کردن در باشگاه جا بماند. او چند روز در هفته نیز این کار ررا انجام می دهد.

لاغری آنجلینا

معمولا هر روز روی بدن خود کار می کند و در کنار آن ورزش های مختلف دیگر مثل یوگا ، لانگز ، کیک بوکسینگ را نیز انجام می دهد.

او همیشه نظر طرفدارانش را به دلیل تناسب اندام فوق العادa جذب می کند.

ورزش هایی که آنجلینا جولی را روی فرم نگه میدارد

آنجلینا جولی برای نگه داشتن تناسب اندام خود و همچنین سلامتی اش ورزش می کند.

یوگا

آنجلینا جولی از قدرت بالای یوگا استفاده می کند تا حالت بدنی متناسبی داشته باشد و آرامش بالاتری بگیرد.

او برنده شدن جایزه گلدن گلاب را مدیون رازهای یوگا می داند . جولی همچنین انعطاف بدنی بسیار بالایی دارد و قسمت هسته ای و مرکزی بدن خود را در باشگاه پرورش می دهد.

آنجلینا جولی

کیک بوکسینگ

کیک بوکسینگ اساساً یک ورزش شبیه به هنر های رزمی است و به تناسب بدن کمک می کند، ساق پا را نیز تقویت می کند و یک تمرین عالی برای افزایش انعطاف، هماهنگی و تعادل بدنی است.

کیک بوکسینگ بدن را در بهترین حالت خود نگه می دارد و همچنین به افزایش اعتماد به نفس کمک می کند و باعث می شود که افراد احساس امنیت بیشتری داشته باشند.

تمرین های دیگری از جمله پول آپ ، اسکات و پرس ، انحنای عضلات دوسر و تمرین های مختلف شانه را به شدت پیگیری می کند.

برنامه رژیمی آنجلینا جولی 

جولی برنامه رژیمی متناسب با میزان چربی و فعالیت خود دارد و به شدت به برنامه رژیمی خود مقید است.

او همچنین در انتخاب فیلم هایی که ممکن است روی رژیم غذایی اش تاثیر گذار باشد، دقت می کنند. در واقع آنجلینا جولی یک حرکت قهرمانانه و ورزشکاری دارد و در بهترین حالت اندام قرار گرفته است. البته او برای این کار روتین تمرینی سخت دارد و تغییرات بسیار زیادی در رژیم به وجود آورده است که در این قسمت آن ها را توضیح خواهیم داد.

رژیم غذایی

رژیم حاوی پروتئین بالا

آنجلیناجولی از رژیم حاوی پروتئین بالا استفاده می کند . این رژیم به گونه ای است که مصرف غذاهای حاوی پروتئین مثل پنیر کاتیج، تخم مرغ ، شیر سویا ، استیک، گوشت مرغ و سینه بوقلمون، تن ماهی، سالمون، گوشت گاو و پپرونی در آن به کار رفته است.

این مواد حاوی پروتئین ، کالری کمی دارند. بنابراین باعث اضافه وزن می شود. برای میان وعده نیز او را سیر نگه می دارد و باعث می شود که بیش از حد فکرش درگیر گرسنگی نباشد.

به همین دلیل او می تواند به راحتی و با سرعت وزن خود را بکاهد و همچنین باعث بازیابی سریع تر عضلات و بهبود جریان خون می شود.

مقدار کمی کربوهیدرات پیچیده

کربوهیدرات قند را در جریان خون قند آزاد می کند و در نتیجه خطر اضافه وزن را افزایش می دهد. بنابراین آنجلینا جولی خودش را تا جایی که می تواند از مصرف کربوهیدرات پیچیده دور نگه می دارد و فقط مقدار کمی از آن را برای انرژی استفاده می کند.

کربوهیدرات

 انتخاب گزینه های سالم تر

آنجلینا جولی همچنین مطمئن است که در رژیم غذایی خود از میوه ها و سبزیجات استفاده کرده باشد . مواد مغذی مثل سالاد سبز را زیاد استفاده می کند و برای میان وعده کاسه سبزیجات میل می کند . در نتیجه باعث می شود که انرژی بسیار بالایی داشته باشد و در کنار اینکه کالری زیادی به رژیم غذایی خود اضافه نکند.

 مصرف بالای آب

چندین بار در مطالب بخش تناسب اندام نمناک به این مورد ساده ولی مهم اشاره کرده ایم که آب یک راه حل برای کاهش وزن است زیرا هیچ کالری ندارد و باعث می شود که به رژیم فیتنسی و تناسب اندام شما آسیب وارد نشود.

همچنین می تواند نمک از دست رفته در بدن را جبران کند . به همین دلیل انجلینا جولی به شدت برای انرژی و قدرت خود آب می نوشد زیرا عقیده دارد که بدن مدام در حال از دست دادن آب و قند است و باید آب زیادی مصرف کرد تا با آن آب از دست رفته جبران شود. همچنین سموم بدن نیز خارج می شود.

مصرف آب

بخش دوم رژیم غذایی آنجلینا جولی

زمانی که آنجلینا جولی مشغول فیلم بازی کردن باشد، ترجیح می دهد باز هم مصرف بهترین غذای سالم و مغذی خود را دنبال کند. رژیم معمول او شامل وعده های غذایی کوچک در بازه های زمانی منظم است.

او به رژیم غذایی با پروتئین بالا پایبند است و سعی می کند میزان کربوهیدرات مصرفی خود را کاهش دهد.

نمونه ای از برنامه غذایی آنجلینا

صبحانه

 •  نصف کاسه تخم مرغ یا سفیده تخم مرغ
 •  یک نان تست
 •  یک عدد میوه مارگارین

تخم مرغ

میان وعده

 •  یک عدد میوه یا مقداری پنیر
 •  کراکت

ناهار

 •  یک ساندویچ کوچک تن ماهی که معمولاً سس مایونز کم چربی دارد
 •  سبزیجاتی مثل کاهو ، گوجه فرنگی ، پیاز ، کرفس یا دیگر میوه ها
 •  یک کف دست هویج

ساندویچ تن ماهی

میان وعده عصر

 •  یک میان وعده بسیار سبک مثل یک کاسه ماست فاقد چربی
 •  بادام خام

شام

 •  سینه مرغ بدون پوست، سوخاری یا گریل شده
 •  سیب زمینی سوخاری
 •  سبزیجات بخارپز
 •  مارگارین

مرغ گریل شده

آنجلینا جولی وعده های روزانه خود را به شش وعده تقسیم می کند که هر 3 الی 4 ساعت بتواند بدن خود را بازیابی کرده و انرژی کافی و مواد غذایی به آن برساند و فاصله زیادی بین دو وعده بعدی قرار خواهد داشت.

او عقیده دارد که صبحانه باید سنگین ترین وعده روزانه باشد و شام نیز باید سبک ترین باشد . نهار نیز باید به گونه ای باشد که شما را سیر نگه دارد و انرژی کافی را برایتان تامین کند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا