سلبریتی ها

رونمایی سمیرا حسن پور از ماشین فوق لاکچری اش

اقتصاد 100 : سمیرا حسن پور از بازیگرای فعال در اینستاگرام می باشد که اینبار در بهار با کپشن بهار سرد مورد توجه قرار گرفت چرا که تو این هوا کلاه به سر بو…

رونمایی سمیرا حسن پور از ماشین فوق لاکچری اش / خانم بازیگر بدون آرایش خواستنی تر است!

سمیرا حسن پور بازیگر جذاب و خوش فیس ایرانی می باشد که این روزا در فیلم و سریالی دیده نمیشه، چرا؟ چون سمیرا حسن پور رو تا همین دو سه هفته پیش تو سریال شبکه خانگی “جیران” ایفای نقش داشت و حالا یه ریز مدت تو کار و بارش کمرنگ میشه اما خب احتمالا به زودی خانوم بازیگر رو در نقشی جدید می بینیم چرا که این چهره همسر کارگردانی همچون سامان سالور هستش. پس قطعا همیشه یه نقش خوب واسش یه جای کار گلچین شده! سمیرا حسن پور با بازی سریال “پایتخت” بود که به شهرت رسید اما حالا می بینیم که این چهره نیز به مانند بسیاری دیگر، دیگه تو تلویزیون پیداش نیست و تنها سینما و نمایش خانگی مورد پسندش می باشد.

سمیرا حسن پور در اینستاگرام فعالیت بسیاری داره و تا به اینجا هم تونسته نزدیک به نیم میلیون دنبال کننده رو جذب خود کنه. سمیرا حسمن پور در صفحه خود تصاویری و البته ویدیوهای بسیاری منتشر میکنه که یه ترکیبی از خودش و کارای کاریش می باشد. اما اینبار خانوم بازیگر اومد و با یه استایل بلک و البته چهره ای بی آرایش و بی فیلتر تصویری از خود به اشتراک گذاشت که نکته داشت و اونهم ماشین گرون قیمت وی بود که با نظرات مختلفی همراه شد.

unknown_345136096_617145516991804_881449639347403746_n

وقتی سمیرا حسن پور از یه استایل های خاصی پیروی داره!

همیشه همه چیز بازیگری نیست و خانوم و آقای بازیگر گاهی در عین حال که استعدادشون رو میبرن جلو، با ظاهر و نوع لباسی که انتخاب میکنن و میپوشن هم مورد توجه قرار میگیرن. مثلا سمیرا حسن پور به شدت علاقمند به اکسسوریه و خب این روزا هم که دیگه چند انگشتر داشتن ترند شده و خانوما یه ده تا انگشتری میندازن! اما شاید از نظر برخی مسخره باشه اما باید یادآوری کرد که جهان بر روی ترند میگذره و اینکه هر ساله همه آیتم های استایل شبیه به سال گذشته باشن که اصلا دیگه چیزی به نام مد و فشن وجود نداره!

اما خب برخی هستند به ماند خانوم بهاره رهنما که از این موارد مد شده ترکیباتی عجیب میسازن که مورد استقبال قرار نمیگیره و برخی هم هستن به مانند ترلان پروانه که همیشه و در هر مکان میدونن چی با چی جذابترینه. سمیرا حسن پور نیز در صنعت مد و فشن دستی بر آتش داره و اما خب گاهی هم میزنه تو خط و ربط های نامتعارف که مورد سوژه هم قرار میگیره و از زیر دست کاربران ریز بین همیشه در صحنه در نمیره!

download+(7)

قبل و بعد چهره سمیرا حسن پور وقتی چهره ای آرایش خور داره!

این روزا دیگه به لطف فیلترای اینستاگرام و آرایش و عمل های زیبایی، کمتر خانومی هستش که حداقل تو عکس ها زیبایی شاخداری نداشته باشه و هر کی به نوعی خفن طور خودشو رو نشون میده. سمیرا حسن پرور فیسش نچراله اما خب گاهی با اونچنان میکاپی دیده میشه که کلا تغییر چهره میده!

سمیرا حسن پور مثلا همین چند وقت پیش بود که عکسی منتشر کرد و مخاطب رو متعجب ساخت. این تعجب به قدری بود که برخی از کاربران اصلا نشناختن ایشون کی کی هست! اما خب بعد از دیدن اسمش اون بالای پیج حل شد!

eeh

اما “سه کام حبس” این زوج چه داره میترکونه!

این روزا می بینیم که فیلمی با نام “سه کام حبس” در سینما رفته برای اکران. گفته می شود این فیلم در حال حاضر پرفروش ترین فیلم اجتماعی بر روی پرده نقره ای می باشد که البته سمیرا حسن پور نیز در آن ایفای نقش دارد. اما نکته جالب اینجاست که “سه ککام حبس” به کارگردانی همسر سمیرا بانو یعنی آقای سامان سالور می باشد.

دستبند نقره پاندورا

1 دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا