حوادث

دستگیری دزدی که به دختر ۸ساله رحم نکرد

ایسنا: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق طلاجات دختر بچه هشت ساله در ماموریتی دیگر خبر داد و گفت:‌ در تاریخ هجدهم فروردین ماه امسال سرقت طلاجات دختر بچه‌ای از سوی مرد جوان با یک دستگاه خودرو پراید در محله امین آباد شهرستان ری به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که پس از تشکیل پرونده اولیه، موضوع ازسوی عوامل پلیس آگاهی این شهرستان پیگیری شد.

دستگیری دزدی که به دختر ۸ساله رحم نکرد

وی افزود: در همین راستا کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و همکاری اهالی محل تصاویر مختلفی از فرد سارق به دست آوردند و هویت متهم و  سپس مخفیگاه سارق را در محدوده جنوب شهرستان ری در یکی از باغات شناسایی کردند. با به دست آوردن این اطلاعات هماهنگی‌های لازم با دستگاه قضا انجام و تیم‌های عملیات پلیس آگاهی شهرستان ری به محل اعزام و متهم را در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ابن‌علی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از مخفیگاه این فرد طلاجات مسروقه که در داخل کانال کولر پنهان شده بود، کشف و ضبط کردند، گفت:‌پس از انتقال متهم به مقر پلیس، متهم  با مشاهده ادله و مستندات پلیسی لب به اعتراف باز کرد و به بزه ارتکابی اعتراف کرد. در حال حاضر نیز با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر مال باختگان دیگر تحت نظر پلیس قرار دارد.

پ

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا