اجتماعی

دردسر بزرگ رانندگان زیر ۳۰ سال در تهران!

سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ گفت:بیشترین تخلفات رانندگی در شب‌های تهران مربوط به رانندگان زیر ۳۰ سال است.

سرهنگ صفر عبادی، سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ، در خصوص ساعات تخلف در بزرگراه‌های شهر تهران توضیح داد.

سرهنگ عبادی گفت: دو زمان از ساعات شبانه روز مهم‌ترین مشکلات را در بحث تخلفات در بزرگراه‌ها ایجاد کرده است که از ساعت ۲۲ تا ۱ بامداد و صبح‌ها از ساعت ۰۵:۳۰ تا ۰۶:۳۰ است.

وی افزود: همچنین اکثر رانندگانی که در ساعات ۲۲ تا ۱ بامداد در بزرگراه‌ها مرتکب تخلف می‌شوند سنی بین ۱۹ الی ۲۹ سال را دارند که پلیس نامحسوس در این خصوص بر تخلفات حادثه ساز متمرکز و با آنها برخورد لازم را می‌کند.

سرهنگ عبادی اظهار داشت: در ساعات ۰۵:۳۰ تا ۰۶:۳۰ برخی از رانندگانی که دیر کرده‌اند و می‌خواهند زودتر به مقصد رسیده و عجله دارند واقعاً باعث بروز حوادث تلخ و جبران ناپذیری در سطح معابر بزرگراهی می‌شوند که علت آن فقط عجله و شتاب و سرعت و سبقت‌های بی مورد است.

سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگانی که در این ساعات عجله و شتاب دارند کمی زودتر از خواب بیدار شوند تا به موقع به مقصد برسند و شاهد بروز حوادث تلخ و جبران ناپذیر نباشیم.

وی گفت: رانندگانی که قصد سرعت و لایی کشی دارند به این نکته توجه داشته باشند که او چشم انتظارانی دارد و باید به منزل و آغوش خانواده خود بازگردد و او متعلق به خود نیست و نباید با انجام تخلفاتی که باعث حادثه می‌شود جان خود و دیگران را به خطر بیاندازد. پس آرام برانید نهایت اینکه چند دقیقه دیرتر به مقصد برسیم اما در نهایت می‌رسیم.

دستبند نقره پاندورا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi