مد و لباس

دختر اردوغان | مراسم ازدواج دختر اردوغان رئیس جمهور ترکیه

مراسم باشکوه ازدواج دختر اردوغان

مراسم ازدواج دختر اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه با شکوه کامل برگزار شد. جشن با شکوهی بود و میهمانان و مقامات بلند پایه ای در استانبول برای حضور در این مراسم حاضر بودند .

میهمانان ویژه عروسی دختر اردوغان

نواز شریف، نخست وزیر پاکستان، بکر عزت بگوویچ، رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی هرزگوین، ادی راما، نخست وزیر آلبانی، سعد حریری، نخست وزیر سابق لبنان، عبدالله گل رئیس جمهور سابق ترکیه و احمد داووداغلو، نخست وزیر ترکیه، شاهد خطبه عقد بودند. همچنین شمار زیادی از مقامات بلندپایه ترکیه، سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی، هنرمندان، بازرگانان و صاحبان صنایع نیز در این مراسم که 6 هزار نفر به آن دعوت شده بودند، شرکت کردند.
دختر اردوغان

لباس عروس دختر اردوغان

مراسم ازدواج سمیه اردوغان و سلجوق بایراکتار، فرزند اوزدمیر بایراکتار از بازرگانان و صاحبان صنایع معروف ترکیه، در مرکز نمایش های یحیی کمال بیاتلی در منطقه کوچک چَکمَجه استانبول برگزار شد.
لباس عروس دختر اردوغان

مدل لباس عروس دختر اردوغان

 خبرگزاری دوغان ترکیه گزارش داد اردوغان در این مراسم در سخنانی خطاب به دخترش گفت:«سمیه را از زمان کودکی صدا می کنم، ای آهوی من، و به او می گویم ای نور چشم من. او هم اکنون مانند آهویی از لانه اش جدا شد.»رئیس جمهور ترکیه همچنین به دختر خود توصیه کرد بمانند فاطمه زهرا (س) به هنگام ازدواج با امام علی (ع) رفتار کند. او همچنین به دختر و داماد خود توصیه کرد هیچ کدام از دیگری چشم بر ندارد.در این مراسم همچنین فیلم کوتاهی از زندگی سمیه اردوغان و همسر وی «سلجوق بیراکتار» پخش شد.
ازدواج دختر اردواغان
مراسم ازدواج دختر اردواغان

عکس های مراسم ازدواج دختر اردواغان

سلجوق بایراکتار پس از آنکه از دانشگاه فنی استانبول در رشته مهندسی الکترونیک فارغ التحصیل شد، دوره دکترا را نیز در دانشگاه ام آی تی آمریکا گذراند.
دختر اردوغان
سمیه اردوغان نیز دانش آموخته دانشگاه ایندیانا است و در زمینه ساخت هواپیماهای بدون سرنشین در ترکیه فعالیت می کند.
وی همچنین دوره فوق لیسانس اقتصاد را نیز در دانشکده اقتصاد لندن گذرانده است.
دختر اردواغان

 دختر اردواغان رئیس جمهور ترکیه

دختر اردواغان رئیس جمهور ترکیه

مراسم ازدواج  دختر اردواغان رئیس جمهور ترکیه

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا