فرهنگی

خواهر آشا محرابی و نسبتش با الهام اخوان چیست؟

نمناک نوشت: آشا محرابی بازیگر سریال گناه فرشته که این روزها با اخبار نسبت خواهرش با الهام اخوان در صدر حواشی بازیگران قرار گرفته است.

خواهر آشا محرابی کیست؟ آشا محرابی با الهام اخوان نسبتی دارند؟

آشا محرابی بازیگر نقش فروزان در سریال گناه فرشته فرزند اسماعیل محرابی بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون است که برخلاف بسیاری از هنرمندان بدون واسطه پدرش وارد دنیای هنر شد، یکی از سوالاتی که برای بسیاری از مخاطبان درباره آشا محرابی ایجاد شده خواهر آشا محرابی است.

آشا محرابی نه خواهری دارد و نه با الهام اخوان نسبتی

آشا محرابی بازیگر سینما و تلویزیون که در نوجوانی والدین اش طلاق گرفتند و پدرش هم خانواده را ترک کرد، هیچ اطلاعاتی از خواهرش منتشر نکرده و گویا خواهری ندارد. خبرهایی مبنی بر نسبت فامیلی الهام اخوان و آشا محرابی منتشر شده که صحت ندارد و به نظر می رسد به خاطر شباهت چهره این دو هنرمند این شایعات منتشر شده است.

یکی دیگر از خبرهایی که درباره آشا محرابی در فضای مجازی منتشر شده بود، خواهر بودن آشا محرابی و بازیگر نقش مینا در سریال موچین است. زهرا جهرمی بازیگر سریال موچین خواهر واقعی آشا محرابی نیست و در این سریال نقش خواهر را ایفا نموده اند.

در مجموعه طنز «موچین» به کارگردانی حسین تبریزی آقای «گلی» (با بازی حمید لولایی) پدری جدی و سختگیر است که دو دختر مجرد به نام «سیما» (آشا محرابی) و «مینا» (زهرا جهرمی) دارد. سیما قصد دارد با پسری که به او علاقه‌مند است یعنی «فرزاد» با بازی علی صادقی ازدواج کند، اما پدرش با این ازدواج مخالف است و عقیده دارد ابتدا خواهر بزرگ ترش «مینا» باید ازدواج کند.

1

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا