اجتماعی

خبر فوری برای متقاضیان کنکور دکتری ۱۴۰۳

مهلت نام نویسی آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۳ برای پذیرش در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی فردا (سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه) پایان می یابد.

علیرضا کریمیان مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور امروز (دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگار گروه علم و آموزش ایرنا، اعلام کرد: تاکنون بیش از ۵۰ هزار داوطلب برای آزمون دکتری تخصصی نیمه متمرکز سال ۱۴۰۳ نام نویسی کرده اند.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام فردا پایان می یابد، یادآور شد: تاکنون تصمیمی مبنی بر تمدید مهلت نام نویسی اتخاذ نشده است.

مشاور رییس سازمان سنجش افزود: آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۳ روز جمعه چهارم اسفندماه برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۳ برای پذیرش در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی چهارشنبه گذشته ۱۷ آبان ماه آغاز شد و تا روز سه‌شنبه ۲۳ آبان ماه ادامه دارد.

براساس اعلام سازمان سنجش، هر داوطلب بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون می‌تواند در یک کدرشته‌ امتحانی ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شرکت‌ کند و متقاضیان لازم است ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه اعلام شرایط و ضوابط ثبت‌نام را که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود، به دقت مطالعه کنند و در صورت واجد شرایط بودن، کارت اعتباری ثبت‌نام را خریداری و اقدام به ثبت‌نام کنند.

همچنین داوطلبان پس از تکمیل فرم تقاضانامه ثبت‌نام، شماره پرونده و کد پیگیری دریافت می‌کنند که باید در حفظ و نگهداری این اطلاعات محرمانه دقت کنند و حتماً یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت‌نام تهیه و نزد خود نگهداری کنند.

داوطلبان باید در انتخاب کدرشته‌ امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت کنند و پس از پایان زمان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات و دریافت کد پیگیری، به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابجایی ترتیب اثر داده نمی شود.

دستبند نقره پاندورا
نمایش متن با لینک
دکمه بازگشت به بالا