اقتصادی

خانه ی ۳۱۰ متری در سعادت آباد چقدر است؟

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه در سعادت آباد خواهیم‌ پرداخت.

 محله سعادت آباد یکی از پرطرفدارترین محله‌های شمال غربی پایتخت محسوب می‌شود. این محله در ارتفاعات شمال شهر تهران واقع شده است و به همین دلیل آب و هوای سعادت آباد خنک و تمیز است. امروزه این محله به دلیل آب و هوای مطبوع و مناسب از اقبال عمومی برخوردار است.اگر قصد اجاره یک خانه  در سعادت آباد را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در سعادت آباد را دارید، یک واحد ۱۲۶ متری ۱۷ ساله را با رهن ۱ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومانی در سعادت آباد برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در سعادت آباد هستید می‌توانید یک خانه ۱۰۷ متری  که انباری،آسانسور،پارکینگ دارد را با ودیعه ۱ میلیاردو ۳۰۰ میلیون تومانی  در سعادت آباد کرایه کنید.

اگر واحدی در سعادت آباد خانه ۱۳۵ متری مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری است که و سه خوابه و پارکینگ،انباری،آسانسور دارد را با رهن ۱ میلیاردو ۵۰۰ میلیون و اجاره ۳۶ میلیون تومانی در سعادت آباد برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در سعادت آباد با متراژ ۱۱۰ متر در حالی که ۷ سال از ساخت آن گذشته شده است را با رهن ۵۰۰ میلیون تومان و اجاره ۲۲ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در سعادت آباد به دنبال خانه ۲۰۰ متری هستید باز یک واحد که ۳ اتاق خواب دارد را با با ودیعه ۱ میلیاردو و اجاره ۸۰ تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر قصد اجاره یک خانه بزرگتری را دارید، یک واحد ۳۱۰ متری که ۴ اتاق خواب و انباری و پارکینگ،آسانسور دارد با رهن ۳ میلیارد و اجاره ۲۶۰ میلیون تومانی در سعادت آباد قیمت گذاری شده است.

اگر واحد ۱۰۵ متری در سعادت آباد مد نظر دارید دارای تمام امکانات و دواتاق خواب دارد را با رهن ۳۰۰ میلیون و اجاره ۲۸ میلیون تومانی در سعادت آباد کرایه کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در سعادت آباد به دست خواهید آورد.

هزینه رهن و اجاره خانه در سعادت آباد
محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان)
سعادت آباد ۱۲۶ ۲خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۸۵ ۱٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۱۰۷ ۲خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۸۶ ۱٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۱۳۵ ۳خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۵ ۱٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳۶٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۱۱۰ ۲خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۵ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۲٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۳۱۰ ۴خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۲ ۳٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۳۰۰ ۴خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۲ ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۲۰۰ ۳خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۰ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۲۶۰ ۴خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۶ ۳٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۱۰۵ ۲خوابه،پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۸۸ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۸٬۰۰۰٬۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در سعادت آباد برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

دستبند نقره پاندورا
نمایش متن با لینک
دکمه بازگشت به بالا