سلبریتی ها

خانم مدل سکوت خود درباره شایعات رابطه جدیدش را شکست!

امیلی راتایکوفسکی مدل آمریکایی سرانجام سکوت خود درباره شایعات رابطه احساسی جدیدش با هری استایلز، خواننده بریتانیایی، را شکسته است.

وقت صبح– امیلی راتایکوفسکی در مصاحبه اخیر خود با مجله مد و فشن ووگ درباره شایعاتی که درباره او و هری استایلز منتشر شده، صحبت کرده است.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، امیلی راتایوفسکی مدل مشهور 31 ساله ماه گذشته زمانی که یکی از طرفداران او را در حال معاشرت با هری استایلز 29 ساله مشاهده کرد، خود را در کانون توجه بین المللی و حسادت میلیون‌ها نفر قرار داده است.

دیدار خصوصی این دو ستاره در توکیو ژاپن توسط یک طرفدار ضبط شد و سپس فیلم آن به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شد.

این لحظه توجه جهانی را برانگیخت و اکنون امیلی راتایوفسکی مستقیماً به آن لحظه پرداخته است. این مدل اعتراف کرده است که کمی عجیب است که زندگی عاشقانه او در صحنه بین المللی عمومی شده است.

خانم مدل به رابطه احساسی جدیدش اعتراف کرده است!

امیلی در مصاحبه خود با مجله ووگ اسپانیا گفته است: «بسیار عجیب است که تجربیات خاصی داشته باشیم و سپس تمام دنیا بدانند و درباره آن اظهار نظر کنند.

من فردی هستم که از یک رابطه سه ساله (با موسیقیدان جف مجید) به یک رابطه چهار ساله (شوهر سابقش سباستین بیر-مک کلارد) وارد شدم.

بنابراین این اولین بار است که پس از مدت‌ها در مرحله قرار ملاقات هستم. این تجربه حالا برای من جدید و عجیب به نظر می‌رسد.»

گزارش هایی مبنی بر ناراحت شدن اولیویا وایلد، نامزد سابق هری استایلز، از رابطه احساسی جدید میان نامزد سابقش و یکی از دوستان نزدیکش وجود دارد.

امیلی در مصاحبه جدیدش به این دعوا نیز اشاره کرده است و فاش کرد: «همینطور است. یک مسئله تاسف بار است.»

امیلی پیش از جنجال‌های اخیرش درباره زندگی عاشقانه خود صحبت کرده بود و این گمانه‌زنی‌ها را برانگیخت که او و هری هفته‌ها قبل از اینکه در ژاپن دیده شوند رابطه احساسی خود را آغاز کرده‌ بودند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا