سلبریتی هاویژه

حسام محمودی در خانه‌ابدی آرام گرفت + عکس

به گزارش سایت طلا،صبح امروز پیکر حسام محمودی 37 ساله که شامگاه 12 اردیبهشت ماه براثر ایست قلبی در منزلش از دنیا رفته بود، در میان جمعی از هنرمندان، علاقمندان به هنر و خانواده او تشییع و درقطعه هنرمندان بهشت‌زهرا به خاک سپرده شد.
در این مراسم قطعه «خداحافظ ای داغ دل بر نشسته » و چند قطعه دیگر با حال و هوای خاکسپاری، پیش از آغاز مراسم پخش شد و پس از آن شهره سلطانی روی صحنه حاضر شد و به روزهایی اشاره کرد که با حسام محمودی در سریال «لحظه گرگ و میش» همبازی بود؛ او گفت: چه بگویم از خوبی و از شرافت و از مهربانی‌هایش چه بگویم؟!

در ادامه مراسم که علیرضا کمالی پشت میکروفن حاضر شد به دلیل ناراحتی و گریه نتوانسته چیزی درباره همکارش بگوید و و تریبون در اختیار نوید محمودی قرار گرفت، تهیه‌کننده‌ای که با حسام محمودی سریال دلدار را کار کرده بود.
وی افزود: دو شب پیش داشتم فکر می‌کردم، ما موجودات تنهایی هستیم که همه از ما توقع دارند. نمی دانید شادی و غم شما چه بلایی سرمان می‌آورد و اینکه ما شما را راضی نگه داریم. ما هر کدام از عزیزان‌مان را از دست می‌دهیم، یک تکیه از وجودمان از دست می‌رود.

این هنرمند با این جمله صحبت هایش را به پایان رساند: مراقب ما باشید! ما خیلی موجودات تنهایی هستیم که می‌خواهیم شما را راضی نگه داریم.
در ادامه مراسم پدر ‌و همسر حسام محمودی با وجود درخواست مجری برنامه نتوانستند به دلیل شرایط روحی نامناسب روی صحنه برای سخنرانی حاضر شوند و به دلیل ازدحام جمعیت در مراسم خاکسپاری حسام محمودی عاملی شد تا دیگر هنرمندان نتوانند از خاطراتشان با او مطرح کنند و نهایتاً پس از خواندن نماز بر پیکر حسام محمودی، مراسم خاکسپاری پیکر او انجام شد تا برای همیشه در خانه ابدی خود آرام گیرد.

در این مراسم هنرمندانی چون مازیار میری ، علیرضا کمالی، همایون اسعدیان، شهره سلطانی، هادی حجازی فر، فرید سجادی حسینی و…. حضور داشتند.

محمودی که این روزها فیلم سینمایی «غریب» را روی پرده سینماها دارد، نخستین بار با سریال «گاهی به پشت سر نگاه کن» مازیار میری بازیگری را شروع کرد و با مجموعه «گرگ و میش» همایون اسعدیان به شهرت رسید و فیلم «عطرآلود» هادی مقدم‌دوست در کنار فیلم «غریب» از آخرین آثار این بازیگر در جشنواره فجر سال گذشته بودند.

همچنین «رمانتیسم عماد و طوبا»، «آستیگمات»، «سد معبر»، «مرگ ماهی»، «امروز»، «حق سکوت»، «مردن به وقت شهریور»، «شب بیرون» و «خسته نباشید!» از دیگر فیلم‌های سینمایی این بازیگر بودند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا