سلبریتی هاویژه

“جینفر لوپز” از این رفتار همسرش بدش می‌آید!

بن افلک بازیگر آمریکایی 50 ساله که در سال پیش با جنیفر لوپز ازدواج کرده است، فاش کرد که جنیفر لوپز می‌خواهد چه چیزی در مورد او را تغییر دهد.

وقت صبح– بن افلک یازیگر مشهور هالیوودی در مصاحبه اخیرش فاش کرده است که همسرش جنیفر لوپز از کدام رفتار و اخلاق او راضی نیست!

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، رابطه بن افلک و جنیفر لوپز سالم‌تر از همیشه به نظر می‌رسد. این زوج شناختی دقیق از یکدیگر دارند و ارتباط برقرار کردن و صداقت یکی از مشکلات زندگی این زوج هالیوودی نیست!

بن افلک در جریان حضورش در برنامه «نمایش درو بریمور» فاش کرده است که همسرش دوست دارد چه چیزی را در مورد او تغییر دهد.

با این وجود بن افلک تایید کرده است که جنیفر لوپز هرگز به این موضوع اعتراف نکرده است.

این بازیگر 50 ساله در مورد جنیفر لوپز 53 ساله گفته است: «او احتمالاً می‌خواهد نحوه صحبت کردن من را تغییر بدهد. نمی‌دانم تا حالا دقت کرده‌ای یا نه اما زمانی که شروع به صحبت کردن می‌کنم هیچوقت متوقف نمی‌شوم.

من همینطور به صحبتم ادامه می‌دهم. انگار در یک دایره گیر افتاده‌ام. او هرگز چنین چیزی را به من نگفته است، اما این حدس من است.»

دلیل ظاهر فوق العاده جنیفر لوپز ژن عالی او است!

بن افلک که خودش نیز به پرحرفی اعتراف کرده است، به گزارش وقت صبح در این مصاحبه چیزی جز ستایش همسرش را به زبان نیاورد و او را «زیباترین زن جهان» خواند.

درو بریمور که خودش نیز یکی از ستارگان مشهور هالیوود است از بن افلک درباره راز لاغری جنیفر لوپز پرسیده است.

با این حال بن افلک فاش کرد که جنیفر لوپز تنها ژن لاغری دارد و برای حفظ زیبایی اندامش روتین سختی ندارد.

بن افلک در این باره گفت: «اجازه بده چیزی به تو بگویم که باعث ناراحتی و ناامیدی خواهد شد. جنیفر هر چه بخواهد می‌خورد. او پیتزا، شیرینی، بستنی و هر چیز دیگری که هوس کند را می‌خورد.»

بریمور که آشکارا از این حرف شوکه شده بود، پرسید که آیا دلیل ظاهر خوب این خانم خواننده روتین ورزشی او است.

بن افلک نیز به شوخی پاسخ داد: «او ورزش می‌کند. اما من هم ورزش می‌کنم. با این حال به‌طور جادویی به نظر نمی‌رسد که 20 ساله باشم، می‌دانید منظورم چیست؟ با پوست و ظاهر عالی‌ای که او دارد.»

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا