سلبریتی هاویژه

ترفند جذاب ماندن اندام جنیفر لوپز با این سن و سال + عکس

قرار است همراه هم نام تعدادی از سلبریتی‌های زن بالای 40 سال را که از اندام متناسبی برخوردار هستند مرور کنیم.

قرار است ببینیم آیا برای این ستاره‌ها داشتن چنین اندامی فقط به خاطر ثروت و عمل‌های زیبایی است یا ضرب المثل نابرده رنج گنج میسر نمی‌شود اینجا هم صدق می‌کند.

بریتنی اسپیِرز

Capture

بریتنی در دسامبر سال 2021، 40 ساله شد و اندکی قبل از آن موفق شد دادگاه را برای پایان دادن به حکم بحث برانگیزِ نیازِ او به قیم قانع کند.

1b

بریتنی، آن‌طور که خودش می‌گوید تصمیم گرفته تا اندکی استراحت کند و به جای تمرکز بر کار از زندگی‌اش لذت ببرد.

1c

با این وجود تعهد مثال زدنی او به ورزش و تناسب اندام همچنان سر جای خودش است و هرازچندگاهی با نشان دادن آمادگی بدنی یا ماهیچه‌هایش طرفدارانش را به تحسین وامی‌دارد.


جنیفر لوپز

2A

مگر می‌شود درباره ستاره‌های بالای 40 سال با اندام متناسب حرف زد و نام جنیفر لوپز را به میان نیاورد؟ جی لو با رژیم غذایی خاص و تمرینات ورزشی سنگین و طاقت فرسا حالا در 53 سالگی حتی از 20 سالگی‌اش هم متناسب‌تر و آماده‌تر به نظر می‌رسد.

2B

احتمالا علاقه فراوان لوپز به رقص، برخورداری از مربی و باشگاه اختصاصی و البته اراده‌ای آهنین از دلایلِ این تناسب اندام مثال زدنی است. نزدیکان جنیفر لوپز می‌دانند که او هیچ‌وقت و تحت هیچ شرایطی از جلسه تمرینی‌اش نمی‌گذرد.

2C


شارلیز ترون

3A

درست است که شارلیز ترون در دهه 40 زندگی‌اش قرار دارد اما این بازیگر مشهور از نظر تناسب اندام می‌تواند با زنانی که نصف او سن دارند رقابت کند. البته نباید فراموش کرد که پشت این اندام متناسب چه فداکاری‌هایی نهفته است.

3B

تمرین با دوچرخه ثابت، پاور یوگا، پیلاتس و تنیس تنها بخشی از برنامه ورزشی این ستاره را تشکیل می‌دهد و از نظر برنامه غذایی هم ترون مدت‌هاست که از رژیم غذایی بر پایه گیاهان و کاملا بدون الکل پیروی می‌کند.

3C


نیکول کیدمن

4A

حتم دارم برای شما هم مانند من این پرسش پیش آمده که چرا نیکول کیدمن در طول همه این سال‌ها حتی اندکی پیر نشده است؟

4B

این بازیگر باتجربه هالیوود چنین اندام متناسبی را مدیون ورزش‌هایی چون دو، دوچرخه ثابت و یوگاست و در کنار همه این‌ها نیکول زمان زیادی را صرف بازی و ورزش با فرزندان و خانواده‌اش می‌کند.

4C


 شکیرا

5A

اگر تابحال چشمتان به یکی از اجراهای زنده شکیرا افتاده باشد، حتما به این فکر افتاده‌اید که چگونه این خواننده 45 ساله کلمبیایی چنین آمادگی بدنی شگفت‌انگیزی دارد. شکیرا در کنار تمرین و جلسات آماده سازی برای اجراها، 6 جلسه تمرینی دیگر هم در هفته دارد.

5B

وقتی از آنا کایسِر، مربی شخصی شکیرا درباره آمادگی بدنی او سوال شد او این‌گونه پاسخ داد:”شکیرا با مخلوط کردن تمرین‌های HIIT(سبکی از تمرین که طی آن در مدت‌های خیلی کوتاه، تمرین‌های خیلی سخت و سنگین انجام می‌شود) و Circuit (سبکی از تمرین که مخلوطی از ورزش‌های مختلف مثل ایروبیک و استقامت و … است) شکل جدیدی از تمرین را برای خودش به وجود آورده است.”


مدونا

6A

باور کردن 64 ساله بودنِ مدونا واقعا سخت است. ملکه پاپ برای داشتن چنین اندامی علاوه بر پیروی از رژیم غذایی مکروبیوتیک، از یک مربی اختصاصی به نام کریک اسمیت هم بهره می‌برد.

6B

کریگ اسمیت و مدونا هر هفته تمرین‌های استقامتی، رقص، یوگا و پیلاتس کار می‌کنند و بعد از همه آن‌ها تازه نوبت وزنه زدن با وزنه‌های سبک می‌شود.

6C


کورتنی کاکس

7B

هرچند نزدیک شدنِ کورتنی کاکس به 60 سالگی احتمالا برای همه ما یادآور گذر زمان است اما این بازیگر محبوب توانسته با رژیم غذایی و برنامه ورزشی اندام متناسبش را حفظ کند.

7A

اگر دوست دارید بدون هیچ تلاشی مانند مونیکای سریال فریندز دارای اندامی متناسب شوید باید بگویم امکان ندارد. راز این تناسب اندام برای کورتنی کاکس در رقص روزانه با دخترش، سر زدن روزانه به باشگاه و البته انجام ورزش‌های پر تحرک مانند تنیس خلاصه می‌شود.

7C


جنیفر انیستون

جنیفر-آنیستون-1

دیگر بازیگر محبوب سریال فریندز هم دقیقا مانند هم‌بازی‌اش با وجود بالا رفتن سن هیچ علامتی از پیری را نشان نمی‌دهد.

Jennifer-Joanna-Aniston-1

ستاره موفق هالیوود علاوه بر سختگیری باورنکردنی روی تغذیه، هر روز 90 دقیقه ورزش می‌کند و تازه پس از آن تمرین‌های عضلات اصلی و کار با بند پلاستیکی را آغاز می‌کند.

جنیفر+آنیستون


سندرا بولاک

9A

دوست صمیمی و رفیق تمرینی جنیفر انیستون از دیگر بازیگرانی است که با وجود حضور در دهه 50 زندگی از تناسب اندام خارق‌العاده‌ای برخوردار است.

9B

سندرا بولاک تقریبا هر روز ورزش می‌کند و برنامه ورزشی او مخلوطی است از رقص، پیلاتس و یوگا.

9D


میشل اوباما

Michelle-Obama-min

بانوی اول سابق ایالات متحده آمریکا هم با وجود داشتن 59 سال سن از اندامی آماده و متناسب برخوردار است. میشل اوباما به دلیل داشتن دستانی کشیده و زیبا بارها و بارها هدف تحسین مخاطبانش قرار گرفته و البته او برای داشتن چنین اندامی حسابی عرق می‌ریزد.

میشل+اوباما

بخش اصلی تمرینان ورزشی روزانه برای میشل اوباما در شنا و کار با وزنه متمرکز است. میشل همچنین علاقه زیادی به تشویق دیگران به ورزش دارد و در زمان ریاست جمهوری همسرش، او کمپینی با عنوان Let’s Move برای دعوت به ورزش به راه انداخته بود.

7303784_822

دستبند نقره پاندورا
نمایش متن با لینک
دکمه بازگشت به بالا