پوست مو و زیبایی

بهترین ترفندهای آرایشی برای پلک های پف دار

زیبایی و آرایش چشم مناسب برای پلک پف دار

پف چشم ها از مشکلات رایج برخی از خانم ها است که می توان به کمک روش های آرایش چشم های پف دار به سادگی برطرف کرد بنابراین اگر دارای چشم های پف دار هستید با این بخش از دنیای مد باتو همراه شوید تا با ترفندهای آرایشی چشم های پف دار آشنا شوید.

نحوه ی آرایش پلک پف دار

آرایش برای چشم های پف دار

توصیه های آرایشی برای چشم های پف دار

اول به شکل صورت توجه کنید

برای نحوه آرایش چشم ها پف دار ابتدا به شکل صورتتان توجه کنید و حالت صورت خود را در نظر بگیرید و سپس به آرایش چشمتان بپردازید . باید بدانید آرایش چشم ها مهم ترین بخش از میکاپ صورت است که می تواند روی زیبایی و جذابیت آرایش صورت تاثیرگذار باشد.

سایه آرایش چشمهای پف آلود

آرایش پلک های پف کرده

آرایش پلک های پف کرده بجای جراحی پلک

سایه های مایل به قرمزنه تنها صورت را متورم تر نشان می دهد بلکه وقتی ته رنگ قرمز درآنها وجود داشته باشد کاری می کنند که سرخی چشم ها بیشتر جلوه کند بنابراین بهتر است سراغ سایه هایی با رنگ سرد بروید. علاوه بر اینها یک سایه پررنگ در گوشه چشم یعنی قسمتی که به طور طبیعی تیره است، باعث می شود تورم ها کمتر خود را نشان دهند و چشم ها براق تر به نظر برسند .

رنگ کم پودر مناسب برای کسانی که پف چشم دارند

آموزش آرایش چشم های پف دار

آموزش آرایش چشم های پف دار به صورت مرحله به مرحله

کرم پودرها و کانسیلر رنگ های گرم، حالت رنگ پریدگی را می پوشانند و مانع جلب توجه چشم های پف کرده می شوند.

راهنمای آرایش چشم ها برای کسانی که پلک شان پف دارد

اولین کار برای آرایش چشمان پف کرده این است با یک سایه تیره پشت پلک بالا را تیره کنید و سایه را طوری بزنید که سایه تان دنباله دار باشد و پف چشمتان کمتر به نظر آید.

راهنمای آرایش چشمان پفی

ترفندهای آرایشی برای پلک های افتاده و پف دار

خط چشم پهن بر روی پلک بالایی خود بکشید این خط چشم را از گوشه داخلی چشم خود آغاز کنید و به انتهای چشم بکشید و این خط را در انتهای چشم خود پهن تر کنید . می توانید برای پلک پایین خود نیز به دو طریق خط چشم بکشید یکی اینکه با ایجاد کمی فاصله خط چشم بکشید و بعد از گوشه داخلی چشم کمی به سمت بیرون بروید و یا اینکه کامل خط چشم بکشید و با انگشت کمی رنگ مشکی را پخش کنید. این طریق کشیدن خط چشم می تواند چشم ها را بدون پف و بزرگتر نشان دهد.

بهترین حالت ابرو برای افرادی که پف چشم دارند

راهنمای آرایش چشم های پف دار

راهنمای آرایش برای کسانی که پلک شان پف دارد

بهترین حالت ابرو برای این افراد ابروهای حالت دار است . افراد دارای پف چشم نه باید خیلی صاف و نه باید هشتی باشد ، حالتی بینابین این دو بهترین حالت ابرو برای این افراد است. برای چشم های پف دار ابرو های کمی صاف بهترین انتخاب هستند زیرا ابرو های هشتی باعث می شوند تا پف چشم ها بیشتر به نظر برسد.

آرایش لب برای افرادی که پف چشم دارند

اکنون که برای آرایش چشمتان از سایه تیره استفاده کرده اید بهتر است از رژ کم رنگ مانند رژ کالباسی برای لب هایتان استفاده کنید و رژ پر رنگ نزنید. اگر می خواهید برای یک مهمانی آرایش نسبتا بیشتری داشته باشید برای بیشتر جلوه دادن آرایش فقط روی چشم ها کار کنید و برای لب ها تنها به یک برق لب یا براق کننده قناعت کنید؛ چرا که هرچه رنگ لب پررنگ تر و تندتر باشد، ورم و بزرگی صورت خود را بیشتر نشان می دهد؛ بهتر است از خط لب هم استفاده نکنید چون آن هم لب ها را حجیم می کند و بر تورم صورت شما می افزاید، اما در مورد چشم ها این گونه نیست اگر بتوانید با آرایش کاری کنید درشت تر به نظر برسند، جلب توجه بیشتری خواهند کرد.

پلک های افتاده و پف دار

آموزش  آرایش لب مخصوص افراد دارای پف چشم

نحوه کوچک تر کردن بینی برای افرادی که پف چشم دارند

برای کوچک تر کردن بینی با یک کرم پودر کمی تیره،کناره های بینی خود را بپوشانید ولی نباید تا نزدیک چشمتان این تیرگی را ایجاد کنید .

بهترین نحوه رژگونه زدن برای افرادی که پف چشم دارند

آرایش پلک های افتاده و پف دار

آرایش چشم مناسب پلک های افتاده و پف دار

بهترین حالت زدن رژگونه برای افرادی که دارای پف چشم هستند ، زدن رژگونه به حالت کمی افقی است یعنی از پایین لاله گوش تا زیر خط گونه برای خود رژگونه بزنید. زدن رژگونه به حالت افقی صورت را گردتر نشان می دهد .

نحوه آرایش مژه ها برای افرادی که پف چشم دارند

آرایش چشم مناسب پلک های پف دار

بهترین آرایش چشم مناسب پلک های پف دار

برای آرایش مژه ها نیازی نیست مژه های بالا و پایین را به طور کامل آرایش کنید و ریمل بزنید. کافی است اندکی ریمل به قسمت پایانی مژه ها بزنید تا پف پلک ها پوشانده شوند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا