سلبریتی ها

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

برترین‌ها – مهسا شفیعی: در این مقاله قرار است سراغ فرزندان برخی از مشهورترین و ثروتمندترین زوج‌های دنیا برویم و برخی از ثروتمندانِ در حال حاضر کوچکِ اینده دنیا را بشناسیم.

شاهزاده شارلوت

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

شاهزاده شارلوت احتمالا دست‌کم بین فرزندانِ ثروتمندانِ شناخته شده دنیا یکی از ثروتمندترین کودکان محسوب می‌شود. نکته جالب درباره شارلوت این است که ثروت تخمینی او حتی از برادر بزرگترش که پادشاهِ آینده بریتانیا به حساب می‌آید هم بیشتر است. ثروت شاهزاده شارلوت در حدود 4.4 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود و در کنار عضو خانواده سلطنتی بریتانیا بودن بخشی از این ثروت به تاثیرگذاری شارلوت در فشن مربوط می‌شود. شارلوت مانند مادرش تاثیر فراوانی در رواج استایل‌های مختلف بین مردم بریتانیا و حتی دنیا دارد و شارلوت از زمان تولد تا امروز از همین طریق میلیون‌ها دلار برای بریتانیا درآمد کسب کرده است.


شاهزاده جرج

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

شاهزاده جرج برادر بزرگ‌ترِ شارلوت و نفر بعدی در صف پادشاهان بریتانیاست و در کنار آن ثروتی قابل توجه هم از پدر و مادرش به ارث خواهد برد. زندگی شاهزاده جرج هم مانند خواهر کوچکترش برای بسیاری از مردم بریتانیا و دنیا جالب و مهم است و افراد زیادی حتی کوچکترین اتفاقات زندگی آن‌ها را دنبال می‌کنند. ثروت شخصی جرج در حال حاضر در حدود 3 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود که حتما قبول دارید برای یک بچه دبستانی ثروت بدی نیست.


والنتینا پالوما پینو

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

والنتینا هم مانند بقیه افراد حاضر در این مقاله پدر و مادری مشهور و ثروتمند دارد. مادر والنتینا سلما هایک، بازیگر مشهور است و پدرش یکی از مشهورترین میلیاردرهای دنیا یعنی فراکو هنری پینو است. ثروت شخصی و خالص والنتینا در حال حاضر تنها 18 میلیون دلار است که هرچند رقم بدی نیست اما در مقابل بقیه افراد حاضر در این لیست پول خرد به حساب می‌اید. با این وجود دلیل قرار گرفتن نام او در این مقاله ثروت قابل توجهی است که از پدر و مادرش به او به ارث خواهد رسید و او را به یکی از ثروتمندترین زنان دنیا تبدیل خواهد کرد.


شاهزاده ژاک

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

شاهزاده ژاک هم یکی دیگر از اعضای خانواده‌های سلطنتی کشورهای دنیا در این مقاله است. ژاک فرزند شاهزاده آلبرت دوم، شاهزاده موناکو است. ژاک با وجود سن کم در صف تاج و تخت پادشاهی موناکو قرار دارد و این موضوع در کنار ثروت قابل توجه پدر و مادرش باعث می‌شود ژاک خیلی نگران مسائل مالی نباشد. ثروت خالص ژاک در حال حاضر در حدود 1 میلیارد دلار تخمین زده می‌شود.


سوری کروز

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

اگر پدر و مادرتان هر دو از مشهورترین بازیگران هالیوود به حساب می‌آیند پس تعجبی ندارد اگر اسمتان در لیست ثروتمندان آینده دنیا قرار بگیرد. پدر سوری یکی از ثروتمندترین بازیگران مرد هالیوود یعنی تام کروز است و مادرش یعنی کیتی هولمز هرچند به اندازه پدرش ثروتمند نیست اما یکی از مشهورترین بازیگران زن هالیوود محسوب می‌شود. ثروت و شهرت فراوان و قابل توجه پدر و مادر سوری باعث شده او از سن بسیار کم مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار بگیرد. هرچند تخمین دقیقی از ثروت خالص و فعلی سوری وجود ندارد اما او شانس به ارث بردن ثروتی 800 میلیون دلاری را در آینده خواهد داشت.


استورمی وِبستِر

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

استورمی هم مانند سوری پدر و مادری بسیار مشهور دارد و از زمان تولد همواره تحت نظر رسانه‌ها و پاپاراتزی‌ها بوده است. مادر استورمی غول تجارت زیباییِ آمریکا و یکی از مشهورترین زنان دنیا یعنی کایلی جنر است و پدرش یک رپر مشهور و البته پرحاشیه یعنی تراویس اسکات است. ثروت و اموال متعلق به استورمی به خاطر سن کمش هنوز خیلی قابل توجه نیست اما باتوجه به ثروت کنونی والدینش تخمین زده می‌شود استورمی وبستر یک ارثیه 726 میلیون دلاری دریافت کند.


بلو آیوی کارتر

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

با وجود سن کم اما بزرگترین دختر یکی از مشهورترین زوج‌های سلبریتی دنیا کارش را در موسیقی شروع کرده و باتوجه به ثروت و روابط پدر و مادرش می‌شود حدس زد که کار چندان سختی هم برای موفقیت نداشته باشد. بلو آیوی بزرگترین فرزند یکی از مشهورترین موزیسین‌های زن دنیا یعنی بیانسه و یکی از مشهورترین رپرهای دنیا یعنی جی‌زی است و مجموع ثروت پدر و مادر بلو آیوی از یک میلیارد دلار عبور می‌کند. این زوج در کنار بلو آیوی دو فرزند دیگر هم دارند و با این حال تخمین زده می‌شود بلو آیوی ثروتی در حدود 600 میلیون دلار از والدینش به ارث ببرد.


نورث وست

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

احتمالا با مشاهده فرزندان کایلی جنر و بیانسه می‌توانستید انتظار فرزند کیم کارداشیان را هم داشته باشید. هر 4 فرزند کیم کارداشیان و کانیه وست با توجه به ثروت قابل توجه پدر و مادرشان امکان قرار گرفتن در این فهرست را دارند. 4 فرزند کانیه و کیم یعنی نورث، سِینت، شیکاگو و سام(Psalm) با وجود سن کم هرکدام حساب‌های پس‌انداز 62 میلیون دلاری به نام خود دارند و تخمین زده می‌شود به هرکدام از آن‌ها ثروتی در حدود 400 میلیون دلار به ارث برسد.


مکس و اِما مونیِز

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

حتما دوران ازدواج جنیفر لوپز و مارک آنتونی را به یاد می‌آورید. یکی از ثمره‌های آن زندگی نه چندان طولانی، مکس و اِمای دوقلو بودند. مکس و اما هم مانند بسیاری از کودکان حاضر در این فهرست برای ثروتمند شدن باید چشم به اموال پدر و مادرشان داشته باشند و باتوجه به ثروت قابل توجه جنیفر لوپز و مارک آنتونی تخمین زده می‌شود به هرکدام از دوقلوها دست‌کم 216 میلیون دلار به ارث برسد.


مکس و آگوست زاکربرگ

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

باتوجه به ثروت قابل توجه مارک زاکربرگِ مشهور احتمالا چندان سخت نبود حدس بزنیم نام فرزندانِ او در این فهرست قرار بگیرد. با این وجود باتوجه به ثروت قابل توجه مارک زاکربرگ، ثروتی که به مکس و آگوست خواهد رسید چندان هم عجیب و غریب نخواهد بود. پدر و مادرِ مکس و آگوست یعنی مارک زاکربرگ و پریسیلا چان متعهد شده‌اند در دهه‌های آتی بخش قابل توجهی از ثروتشان را به مردم نیازمند برگردانند و به این ترتیب خبری از ارثیه میلیاردی برای بچه‌ها نخواهد بود. با این‌حال تخمین زده می‌شود در بدترین حالت هم به دو فرزند این زوج ارثیه‌ای در حدود 185 میلیون دلار تعلق بگیرد.


فرزندان آنجلینا جولی و برد پیت

این کوچولوها در آینده نزدیک، فوق ثروتمند خواهند شد

اگر فرزند دو نفر از مشهورترین انسان‌های کره زمین هستید مطمئنا دغدغه مالی یکی از مسائلی نخواهد بود که با آن دست و پنجه نرم کنید اما میل فراوان این زوج به پذیرفتن سرپرستی کودکانی از سراسر دنیا باعث شده ثروت قابل توجه این زوج بر عدد بزرگی تقسیم شود. GQ به مدارکی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد جولی و پیت پیش از جدا شدن از هم برای کودکانشان سپرده‌ای به ارزش 390 میلیون دلار تدارک دیده‌اند. مدارک دیگر نشان می‌دهد هر کدام از دوقلوهای این زوج یعنی ویویِن و ناکس جولی پیت می‌توانند انتظار ارثیه‌ای در حدود 150 میلیون دلار را داشته باشند.


پ

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا