سلبریتی ها

این شما و این خوش‌استایل‌ترین زوج‌هایی که در مت گالای امسال حضور یافتند!

مت گالا (Met Gala) از آن وقایع دنیای مدوفشن است که از چشم اخبار دور نمی‌ماند. شب برگزاری این رویداد، یکی از پرشورترین و مهم‌ترین مراسمی است که در زمینه مُد برگزار می‌شود و همه نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند. در این رویداد یا جشن پرآوازه، مشهورترین افراد دنیای هنر و سینما و چهره‌های معروفی از زمینه‌های دیگر حضور پیدا می‌کنند.

زوج های مت گالا ۲۰۲۳

یکی از جذاب‌ترین نکات این جشن هم مروری بر استایل افرادی است که در آن شرکت می‌کنند و با توجه به تِم هرسال، لباس و استایلی متناسب برای خود تدارک می‌بینند. در این نوشته، نگاهی خواهیم داشت به استایل خوش‌پوش‌ترین زوج‌هایی که در مت‌گالای ۲۰۲۳ شرکت داشته‌اند. با ما همراه هستید؟

نیکول کیدمن و کیث‌ اربن

زوج های مت گالا ۲۰۲۳

نیکول کیدمن (Nicole Kidman) از ستاره‌های بی‌چون‌وچرای دنیای سینما است. او از آن هنرپیشه‌های تیزهوشی به‌شمار می‌رود که این ویژگی را نه فقط در ابراز نقش‌های متنوع به نمایش می‌گذارد بلکه در حضور در مراسم مختلف و تداوم موفقیت‌هایش در دنیای سینما هم، آن را به رخ می‌کشد. او سالیان طولانی با کیث اربن (Keith Urban) که موزیسینی حرفه‌ای و مشهور است، ازدواج کرده و در مت‌گالای امسال هم با او در مراسم حاضر شد. این زوج با استایلی چشم‌گیر مقابل دوربین‌های پرشمار قدم زدند. لباس نیکول که شکوهی درخور شبی این‌چنین مهم داشت و کیث هم کلاسیک‌تر از همیشه، او را همراهی می‌کرد. لباس دنباله‌دار کیدمن از برند شنل بود.

رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس

زوج های مت گالا ۲۰۲۳

مجموعه فیلم‌های نوجوان‌پسند گرگ‌ومیش را به‌خاطر دارید؟ رابرت پتینسون ( Robert Pattinson) با این آثار، حضورش در حرفه سینما را شروع کرد اما بدانید و آگاه باشید که دیگر خبری از آن نوجوان احساساتی و عاشق‌پیشه در مجموعه‌ای از فیلم‌های تجاری نیست. او حالا به بازیگر صاحب‌سبکی بدل شده که تجربه همکاری با کارگردانان مستقل، فرهیخته و خاصی نظیر کِلِر دِنی فرانسوی را دارد. در مت‌گالای امسال هم او را دست‌دردست با سوکی واترهاوس (Suki Waterhouse) یعنی مدل و هنرپیشه جوانی دیدیدم که با لباسی فندی حاضر شده بود. استایل رابرت هم کاری از برند دیور بود که با او در طی سالیان اخیر، همکاری‌های فراوانی داشته است. لباس سوکی هم از جذاب‌ترین پوشش‌های مراسم بود. فندی همیشه شکوه و سادگی را در تلفیق با هم به بهترین شکل به نمایش می‌گذارد. کت رابرت پتینسون هم با آن طراحی خاص که از یک سمت بلندتر بود، نگاه‌ها را به سمت خود خیره کرد.

حتما بخوانید…
از پنه لوپه کروز تا بیلی آیلیش؛ این سلبریتی‌ها زیباترین میکاپ‌های مت گالا را داشتند
این خواننده مشهور کل بدنش را نقره‌ای کرد و روی صورتش مروارید کاشت!

بروکلین بکهام و نیکولا پلتز

زوج های مت گالا ۲۰۲۳

بروکلین بکام (Brooklyn Beckham) از آن چهره‌های پرآوازه‌ای است که نیمی از شهرت خود را مدیون والدینش است. در سال‌های اخیر، نقدونظرهای زیادی درباره استایل او مطرح شده اما به نظر می‌رسد که در مت‌گالای امسال در کنار همسرش نیکولا پلتز ( Nicola Peltz) حضور خوبی روی فرش قرمز داشته و از خوش‌پوش‌ترین زوج‌های جمع بوده‌اند. استایل این زوج را هم برند ولنتینو طراحی کرده است.

ریانا و ایسپ راکی

زوج های مت گالا ۲۰۲۳

یکی از شاخص‌ترین استایل‌های مت‌گالای ۲۰۲۳ هم متعلق به زوج ریحانا (Rihanna ) و ایسپ راکی (A$AP Rocky) بود. شاید از نظر بسیاری از مخاطبان، چنین پوششی عجیب‌وغریب باشد اما آنچه در مت‌گالا حرف نخست را می‌زند، همین خلاقیت و البته جسارتی است که برای انتخاب استایل در نظر گرفته می‌شود. از این نظر، ریحانا با آن پیراهن ماکسی طرح گل و پوشش روی سرش توانسته نمره خوبی بگیرد. تلفیق شلوار جین و دامنی یادآور لباس سنتی مردان اسکاتلندی هم در استایل همسرش چشمگیر بود.

پریانکا چوپرا و نیک جوناس

زوج های مت گالا ۲۰۲۳

زوج چوپرا-جوناس (Jonas / Chopra) از آن دسته زوج‌های خاصی هستند که حضورشان در کنار هم شیرینی زیادی دارد. اینکه واقعیت چیست را نمی‌دانیم اما در ظاهر، هماهنگی عاطفی زیادی میان این دو دیده می‌شود. همراهی‌شان با یکدیگر در مت‌گالای ۲۰۲۳ هم گیرا و دوست‌داشتنی بود. این دو در استایل‌هایی از برند ولنتینو دیده شدند که از پرکارهای جشن امسال بود.

در آخر

مت‌گالا مراسمی است با حضور تعداد زیادی از افراد مشهور دنیا که جنون و جسارت زیادی برای تدارک‌دیدن استایلی چشم‌گیر می‌طلبد. خوش‌پوش‌های امسال هم استایل‌هایی با خلاقیت و این ویژگی‌ها دیده شدند. خوش‌پوش‌ترین زوج را انتخاب کردید؟

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا