اجتماعی

اولین آمار وحشتناک از قربانیان حوادث جاده‌ای در نوروز 1403

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا گفت: از ابتدای سفر‌های نوروزی تا به حال ۲۲۵ نفر جان خود را از دست داده اند که ۵۱ درصد در صحنه و ۷ درصد در حین انتقال به بیمارستان بوده است.

به گزارش ایلنا، سرهنگ شیرانی گفت: روند افزایش سفر‌های نوروزی از چند روز گذشته در سطح جاده‌های کشور آغاز شده و تا کنون دوربین‌های پلاک خوان جاده‌ای ۲۵ میلیون تردد در جاده‌های کشور ثبت کرده است که بیشترین تردد در مسیر منتهی به استان‌های زیارتی و جاده‌های شمالی و جنوبی کشور بوده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وی با اعلام این خبر که تردد در بیشتر جاده‌های کشور پر حجم است گفت: جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال در مسیر جنوب به شمال به علت تردد بالای محدودیت یک طرفه اعلام کردیم و تردد از سمت مرزن آباد به سمت جنوب با ممنوعیت تردد مواجه است و ترافیک در برخی از جاده‌های دیگر سنگین و نیمه سنگین است.

سرهنگ شیرانی ادامه داد: در حال حاضر در جاده هراز محدوده وینه جاده فیروزکوه در محدوده شهر دماوند و آزادراه قزوین رشت در منطقه رستم آباد و سراوان با ترافیک نیمه سنگینی مواجهند وضعیت جوی جاده‌های کشور در حال حاضر در برخی از استان‌های نیمه غربی کشور تداوم بارش برف و باران داریم توصیه می‌کنیم عزیزانی که در این مسیر قصد سفر دارند حتما آمادگی لازم را داشته باشند و احتیاط‌های بیشتری به خرج بدهند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهنمایی رانندگی درباره آمار جان باختگان جاده‌ای در این چند روز اخیر گفت: از ابتدای سفر‌های نوروزی تا به حال ۲۲۵ نفر جان خود را از دست داده اند که ۵۱ درصد در صحنه و ۷ درصد در حین انتقال و مابقی در مراکز درمانی متاسفانه جان خود را از دست داده اند.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا