فوتبال

انتقاد مارکو فان باستن از لیونل مسی به خاطر احتمال پیوستن به الهلال عربستان

لندی فوتبال، از لیونل مسی به خاطر انتقال احتمالی به الهلال انتقاد کرد و گفت او باید به جای پولِ بیشتر به دنبال علاقه قلبی‌اش باشد.

لیونل مسی که گویا تصمیم ندارد قرارداد خود با پاری سن ژرمن را تمدید کند، در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد بود. با آنکه برخی گزارش‌ها احتمال بازگشت او به بارسلونا و همچنین اینتر میامی را مطرح کرده‌اند اما به نظر می‌رسد ستاره آرژانتینی بیش از همه آماده رفتن به عربستان سعودی با معامله‌ای است که او را به ثروتمندترین بازیکن جهان تبدیل می‌کند.

نظر مارکو فان باستن درباره رفتن لیونل مسی به عربستان

گفته می‌شود که تیم الهلال عربستان با پیشنهاد قراردادی به ارزش ۵۲۲ میلیون پوند این بازیکن ۳۵ ساله را وسوسه کرده است. اما فان باستن، مهاجم سابق تیم ملی هلند چندان تحت تاثیر این ماجرا قرار نگرفته است.

نظر مارکو فان باستن درباره رفتن لیونل مسی به عربستان

بازیکن سابق تیم‌های آژاکس و میلان که ۵۸ ساله است به مسی توصیه کرد به جای اینکه با مسائل مالی متقاعد شود، کاری را انجام دهد که واقعا دلش می‌خواهد. او در مصاحبه با زیگو اسپورت درباره حرکت بعدی مسی در دنیای فوتبال گفت:

به نظرم چندان خوشایند نیست. اینکه به خاطر به دست آوردن پول زیاد به آنجا بروی. یک عالم پول به دست آورده‌ای، برو کاری را انجام بده که دوست داری. نمی‌توانم تصورش را بکنم. تو رئیس خودت هستی، این‌طور نیست؟ می‌توانی هرجا که دلت می‌خواهد فوتبال بازی کنی، درست است؟

نظر مارکو فان باستن درباره رفتن لیونل مسی به عربستان

با این همه تیم اینتر میامی دیوید بکهام نیز مشتاق است که او را در کنار خود داشته باشد. بارسلونا نیز با وجود وضعیت مالی شکننده همچنان مایل به بازگشت ستاره نمادین این باشگاه به نیوکمپ است.

مسی پس از محرومیت دو هفته‌ای که از سوی باشگاه فعلی‌اش به خاطر سفر بی‌اجازه به عربستان سعودی برایش در نظر گرفته شده بود، با یک عذرخواهی عمومی از روز دوشنبه به تمرینات پاری سن ژرمن پیوست.

نظر مارکو فان باستن درباره رفتن لیونل مسی به عربستان

در غیاب مسی، شاگران کریستوف گالتیه عصر یکشنبه با گل‌های کیلیان امباپه، ویتینیا و فابیان رویز، تروا را با پیروزی ۳ بر ۱ شکست دادند. سرمربی پاریس در نشست خبری بعد از این بازی در جواب به سوالی درباره حواشی پیش آمده ناشی از حضور مسی در عربستان سکوت کرد و تنها گفت:

نمی‌خواهم صحبت زیادی در این مورد انجام دهم چرا که یک موضوع کاملا خصوصی و درون تیمی است.

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا