سلبریتی ها

اعتراف خانم بازیگر: با تزریق بیش از حد چهرمو داغون کردم!

«کورتنی کاکس» ستاره سیتکام «فرندز» اعتراف کرد که به دلیل افراط در استفاده از متود های زیبایی همچون بوتاکس و فیلر، زیبایی طبیعی‌اش را نابود کرده!

وقت صبح- کورتنی کاکس بازیگر، تهیه کننده و کارگردان آمریکایی است. او در ۱۵ ژوئن ۱۹۶۴ در بیرمنگام، آلاباما به دنیا آمد. کاکس در دهه ۱۹۹۰ برای بازی در نقش «مونیکا گلر» در کمدی تلویزیونی محبوب «دوستان» به شهرت رسید.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، روز گذشته کورتنی کاکس 58 ساله در مصاحبه‌ای پادکستی با «گِلس آنیون» در اسپاتیفای عنوان کرد که به دلیل ترس از افزایش سن از سنین جوانی شروع به انجام تزیق‌های زیبایی کرده:

«از اینکه این بلارو سر زیبایی طبیعیم آوردم خیلی ناراحتم و این موضوع تبدیل شده به بزرگترین پشیمونی زندگیم!

این یک اثر دومینوییه، وقتی انجامش میدی خودت هیچ تغییری حس نمیکنی!

واسه همین همش وسواس پیدا میکنی که باید یه جاهایی بیشتر تغییر بدی چون از دید خودت هنوز طبیعی و نرمال به نظر میرسی و در نهایت که خودتو تویه آینه میبینی فکر میکنی تغییرات آنچنانی صورت نگرفته.

و هرگز خودت متوجه حجم زیاد تغییرات نمیشی اما اطرفیانت کاملا دیدگاهی مخالف تو دارن و تغیراتت به خوبی برای اونا واضحه!

بعد از مدتی که به خودت میای تازه متوجه میشی چه بلایی سر صورتت آوردی! بلایی که حتی با تخلیه فیلرها هم نمیتونی باز به چهره سابقت بگردی و اونجاست که باید اعتراف کنی واقعا گند زدی!»

خانم بازیگر اعتراف کرد: با تزریق بیش از حد چهرمو داغون کردم!

تزریق بیش از حد

کورتنی عنوان کرد که زمانی آنقدر به صورتش فیلر تزریق کرده که مجبور به تخلیه فوری شده:«خدا را شکر که این فیلرها قابل تخلیه هستن، راستش خیلی گند زدم به صورتم، واقعا صورتمو داغون کردم ولی خب شانس باهام یار بود و تونستم درصد زیادی از فیلرهارو تخلیه کنم.»

کورتنی در انتهای صحبت‌های خود عنوان کرد که دیگر از پیر شدن ترسی ندارند و مثل جوانی سعی در مخفی کردن این موضوع ندارد:

«وقتی جوان بودم همیشه با خودم فکر میکردم که قراره یه روزی پیر بشم و من باید مقابل این موضوع می‌ایستادم چون این یک مشکل بزرگ بود واسم! راستش الان دیگه واسم اهمیتی نداره، اون افکار مسخره تنها باعث شدن وقتمو صرف مسائل بیهوده کنم.»

دستبند نقره پاندورا
دکمه بازگشت به بالا